• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Sünnet Olan Muhammed Emre Yılmaz’a Tavsiye

Sünnet Olan Muhammed Emre Yılmaz’a Tavsiye

Sünnet Olan Muhammed Emre Yılmaz’a Tavsiye Oğlunuz Muhammed Emre Yılmaz, bugünü ve düğün, nişan gibi anne ve babasının mutlu eden özel günlerin resimlerine baktıkça doyamayacaksınız. Güzel anılar biriktireceğiniz, çevrenizdeki dostlarınızın da sizi yalnız bırakmadığı, güzel sözler ve değerli hediyelerle yanınızda olduğu böyle günler hafızanızdan hiç ama hiç silinmeyecek. Videolarla da ölümsüzleştireceğiniz bu özel gün için […]

Sünnet Olan Muhammed Emre Yılmaz’a Tavsiye

Oğlunuz Muhammed Emre Yılmaz, bugünü ve düğün, nişan gibi anne ve babasının mutlu eden özel günlerin resimlerine baktıkça doyamayacaksınız. Güzel anılar biriktireceğiniz, çevrenizdeki dostlarınızın da sizi yalnız bırakmadığı, güzel sözler ve değerli hediyelerle yanınızda olduğu böyle günler hafızanızdan hiç ama hiç silinmeyecek. Videolarla da ölümsüzleştireceğiniz bu özel gün için yeğenimizi tebrik ederim. Yanında olmak isterdim ancak inşallah düğünde olurum.

Sevgili kardeşim Ramazan Bey ve Esma Hanım, sizlerin bir ağabeyi olarak, oğlunuza 15 yaşına kadar bilgiyi aşılamanızı, doğru hedefe yönelmesini ve bunu sevmesini, sağlıklı beslenmeyi, özgüveni, iletişimi iyi bir birey olma eğitimi vermelisiniz.

Her gün spor yapmasını, kitap, dergi okumasını öğretin. Okudukça hayalleri gelişecek, bilgisi artacak, özgüveni gelişecektir. Sizin hayal etmediğinize oğlunuz sizi taşıyacak.

Çocuklarınız için;

Çocuklar kendilerini özleyen, geliştiren hayatın oğulları ve kızlarıdır.

Sizler aracılığıyla dünyaya gelmişlerdir ama sizin değillerdir.

Sizlerin yanındadırlar ama sizlerin malı değillerdir.

Onlara sevginizi verebilirsiniz ama düşüncelerinizi asla. Çünkü onların kendi düşünceleri vardır.

Onların vücutlarını çalabilirsiniz ama canlarını asla.

Canları geleceğin saraylarında oturur ve sizler düşlerinizde bile ziyaret edemezsiniz.

Kendinizi onlara benzetmeye çalışmaya kalkışmayın.

Çünkü hayat ne geriye gider ne de geçmişle ilgilenir.

Sizlerin evlatlarınızı birer ok gibi fırlattığını varsayarsak yayı gererek sonsuza açılan yolda kendisine bir hedef edinmelidir. Oklarını hedefe eriştirebilmek için tüm gücü ile gerer. Yay elinde seve seve bükülür. Uzaklaşan okları sevdiğiniz kadar elinizde sağlam yayı da sevmelisiniz.
Ayson Karabağ
Yazar-Gazetecı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM