• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Sporcu Hayrettin Sönmez, Zahide Yetiş’in Programında Yeniden Rekor Kırdı

Sporcu Hayrettin Sönmez, Zahide Yetiş’in Programında Yeniden Rekor Kırdı

Sporcu Hayrettin Sönmez, Zahide Yetiş’in Programında Yeniden Rekor Kırdı 70 yaşında kendisini genç delikanlı gibi hisseden Hayrettin Sönmez, Show TV’deki Zahide Yetiş programına katıldı. Programda Türk halkının gözleri önünde 250 kilo ağırlığı kaldırarak dünya rekorunu bir kez daha kırdı. Bu gururu bizlere yaşatan Sönmez hakkında Zahide Hanım ise; “Bu yaşta spor ile uğraşması ve gençlere […]

Sporcu Hayrettin Sönmez, Zahide Yetiş’in Programında Yeniden Rekor Kırdı

70 yaşında kendisini genç delikanlı gibi hisseden Hayrettin Sönmez, Show TV’deki Zahide Yetiş programına katıldı. Programda Türk halkının gözleri önünde 250 kilo ağırlığı kaldırarak dünya rekorunu bir kez daha kırdı.

Bu gururu bizlere yaşatan Sönmez hakkında Zahide Hanım ise; “Bu yaşta spor ile uğraşması ve gençlere model olması açısında harika bir insan, tebrik ederim” dedi.

Sönmez ise programda gençlere birkaç tavsiyede bulundu;

1- Bir spor dalıyla uğraşarak sosyal yönünüzü geliştirin.

Gerek aileniz gerek arkadaşlarınızla iletişiminizin gelişmesi, özgüvenli olmanız açısından spor şart.

2- Sağlık açısından güçlü, kuvvetli olacaksınız.

Bir insan zayıf ya da kilolu olabilir ama spor yaparak kilosunu dengelemeyi başarabilir. Spor yaparak organların doğru çalışmasını sağlayabilir. Her gün spor yapıp sağlıklı beslenmeliyiz.

3- Fiziğiniz geliştikçe özgüveniniz de gelişecektir.

Spor yaparak fiziğinizi güzelleştirebilirsiniz. Bu sayede özgüveniniz ve cesaretiniz artacaktır.

Sönmez sözlerine şöyle devam etti; “Ayriyeten bana yardımcı olan, desteğini hiç esirgemeyen, Muharrem Bozkuş ve Emre Avşaroğlu’na teşekkür ederim. Basın danışmanım, gazeteci dostum, Ayson Karabağ olmasaydı ben bu programa dahi çıkamazdım. Onun kalemine, desteğine, yardımseverliğine borçluyum. O’na da çok teşekkür ederim.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM