• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Emir Saygılı’nın Ailesi Diploma Töreninde Duygusal Anlar Yaşadı

Emir Saygılı’nın Ailesi Diploma Töreninde Duygusal Anlar Yaşadı

Emir Saygılı’nın Ailesi Diploma Töreninde Duygusal Anlar Yaşadı   MEV Koleji’nin yıl sonu diploma töreni geçtiğimiz günlerde gerçekleşti. Kolej öğrencilerinden Emir Saygılı okul sıralamasına girerek 3. oldu. Emir Saygılı’nın başarısı karşısında törene katılan ailesi duygusal anlar yaşadı. Emir Saygılı’nın tören esnasında sahneye çıkışı tüm velileri coşturdu. Emir Saygılı’nın başarısı karşısında ailesinin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Emir […]

Emir Saygılı’nın Ailesi Diploma Töreninde Duygusal Anlar Yaşadı

 

MEV Koleji’nin yıl sonu diploma töreni geçtiğimiz günlerde gerçekleşti. Kolej öğrencilerinden Emir Saygılı okul sıralamasına girerek 3. oldu. Emir Saygılı’nın başarısı karşısında törene katılan ailesi duygusal anlar yaşadı. Emir Saygılı’nın tören esnasında sahneye çıkışı tüm velileri coşturdu. Emir Saygılı’nın başarısı karşısında ailesinin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Emir Saygılı’nın ismi okunduğu an ailesi apayrı bir gurur yaşadı. Emir Saygılı’nın diploma töreninde dereceye girmiş olması ailesini son derece duygulandırdı. Emir okulda elde ettiği dereceyle hem başarı merdivenlerini tırmandı hem de ailesini onurlandırdı.

Baba Murat Saygılı tören sonrası yaptığı açıklamada gözleri dolarak oğluyla gurur duyduğunu ifade etti.

Emir’in annesi değerli Emine Hanım ve babası sevgili Murat Bey; oğlunuz bugün sizi okul derecesiyle onurlandırdı. Eğitim önce evde başlar. Siz evde iyi bir öğretmensiniz ki çocuğunuz okulda bu eğitimi devam ettirebiliyor ve bugün sizi burada onurlandırıyor. Ne mutlu size. Çok güzel evlat yetiştirmişsiniz. Evladınız bu dereceyle size en büyük ödülü verdi, başarısını kanıtladı. Tüm katılımcılar ve basın önünde sizi duygulandırdı. Bu gurur Emir’in Kardeşi Kerem Saygılı’ya da ait elbette. kardeşi  de Emir gibi saygılı, yakışıklı ve gelecek vaat eden genç bir birey.

 

Emir’in gelecek yıllarda çok başarılı olacağına inanıyorum. Umuyorum Emir gelecek yıllarda daha çok yarışmaya girer, olgunlaşarak okumaya devam eder, bugün ailesine yaşattığı bu gururu gelecekte ülkesine de yaşatır. Saygılı ailesi olarak hepinizi yürekten kutluyorum. Çok güzel çocuklar yetiştirmişsiniz. Unutmayın; bu önce sizin başarınızdır.

Ayson Karabağ

Gazete-Yazar

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM