• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Yunus Taşkapılı , Bakırköy’de Çok Katlı Binaların Arasında Yaşıyoruz

Yunus Taşkapılı , Bakırköy’de Çok Katlı Binaların Arasında Yaşıyoruz

Yunus Taşkapılı , Bakırköy’de Çok Katlı Binaların Arasında Yaşıyoruz İnşaat Muhendisi Yunus Taşkapılı ,Bakırköy deprem bölgesi olmasına rağmen, buradaki binaların güçlülüğü için hiçbir şey yapılmıyor. Fakat bu tarz durumlarda siyasetin bu kadar gündeme gelmesi de hoş karşılanacak bir şey değil. Ve depremde bir kişinin ölmemesi için de el birliği ile çalışılması gerekmektedir. Bunun için de […]

Yunus Taşkapılı , Bakırköy’de Çok Katlı Binaların Arasında Yaşıyoruz

İnşaat Muhendisi Yunus Taşkapılı ,Bakırköy deprem bölgesi olmasına rağmen, buradaki binaların güçlülüğü için hiçbir şey yapılmıyor. Fakat bu tarz durumlarda siyasetin bu kadar gündeme gelmesi de hoş karşılanacak bir şey değil. Ve depremde bir kişinin ölmemesi için de el birliği ile çalışılması gerekmektedir. Bunun için de herkesin bir noktada buluşması şart olacaktır.

İlçemizde, 5 katlı binalar ve içlerinde de emekli kişiler yer alıyor. Ve bu kişiler de çoğu zaman hiçbir ödeme düşünmeden, ölümü düşünmeden ve huzurlu yaşamak için hayatlarını sürdürmenin derdine düşüyorlar. Bu durumda siyasi kişilerin de elini taşın altına koyması gerekiyor.

Bu insanların depremde binalar altında can vermemesi için herkesin elini vicdanına koyması ve binalar için çürük raporu çalışmalarını yaptırmaları gerekiyor. Çünkü bu konuda hiçbir partinin ya da siyasi görüşün önemi olmayacak. Herkes kendi canının peşine düşmüş olacak. Bu sürecin daha az zararla tamamlanması için de belediyeden gereken belgelerin alınması ve el birliği içerisinde çalışılması gerekmektedir.

İleri zamanlarda herhangi bir vicdan azabı çekmemeniz ve sorguya çekilmemeniz adına iyice düşünerek hareket etmeniz artık şart oldu. Tüm vatandaşlar ile birlik içinde karar verip, bu ilçenin 2 katlı imarlara açılması yönünde bir anlaşmaya varmalıyız. Aksi takdirde buradaki herkes ölüme terk edilmiş olur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM