• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Yeşilköy Canik Pasajı Esnaflarıyla Kahvaltı Dayanışması

Yeşilköy Canik Pasajı Esnaflarıyla Kahvaltı Dayanışması

Yeşilköy Canik Pasajı Esnaflarıyla Kahvaltı Dayanışması Yeşilköy eski Canik Pasajında giyimden, optiğe, terziden, nişan-düğün organizasyonuna, ev yemeklerinden güzellik salonuna, turizm şirketinden emlak dükkanına birçok alanda hizmet veren esnafımız var. Boş su bidonlarının üstüne sunta atarak hazırlanmış olan o samimi masada Bakırköy Kadın Cezaevi Komutanı, Hava Müzesi Komutanının da davetli olduğu güzel bir kahvaltı yaptık.   […]

Yeşilköy Canik Pasajı Esnaflarıyla Kahvaltı Dayanışması

Yeşilköy eski Canik Pasajında giyimden, optiğe, terziden, nişan-düğün organizasyonuna, ev yemeklerinden güzellik salonuna, turizm şirketinden emlak dükkanına birçok alanda hizmet veren esnafımız var.

Boş su bidonlarının üstüne sunta atarak hazırlanmış olan o samimi masada Bakırköy Kadın Cezaevi Komutanı, Hava Müzesi Komutanının da davetli olduğu güzel bir kahvaltı yaptık.

 

TERZİ MÜMİN

Pasajda terzi dükkanı olan Terzi Mümin, diğer esnaf arkadaşlarına “Arkadaşlar gelin pasajda değişiklik yapalım, pasajımızı süsleyelim, Yeşilköy’de insanların çoğu pasajımızdan habersiz onların pasajımızı farketmesini sağlayalım, işimize sarılalım ve pasajımıza sahip çıkalım.” sözleriyle seslendi, bu sesleniş esnaflardan büyük destek ve alkış aldı.

GAZETECİ AYSON KARABA

Yabancı göz terazidir derler, bence birçok güzelliğe sahipsiniz ama o güzellikleri ortaya çıkaracak adımlar atmak lazım. Ben Terzi Mümin’le kendi imkanlarıyla verdiği reklamla tanıştım ve birbirimizi çok sevdik. Sevgi arttıkça benim pasaja gelip gitmelerim de arttı her geldiğimde çay, kahve ikram etti yeri geldi birlikte yemek yedik. Gösterdiği misafirperverlik sayesinde kalbimizde daha da yer etti. Ben sadece bu pasajda tıraş oluyorum çünkü buranın esnafının sohbeti, sıcak ve misafirperver davranışları beni buraya çekiyor. Bu pasajın berberinin de terzisinin de yeri ayrıdır ben de kahvaltı davetlerimize, şaphane gezimize katıldılar, yanımızda olduklarını gösterdiler bu da bizim ilişkilerimizi güçlendirdi. Sevgili Yeşilköy esnafları demek istediğim şey bu pasajda çaycımız öyle bir çay demlemeli ki insanlar onun çayını içmek için gelmeli, berberimiz modern yöntemlerden haberdar olmalı, öyle bir tıraş yapmalı ki gençleri yanına çekebilsin, giyim firmaları, turizm şirketi, emlak dükkanı,  optik dükkanı için de geçerli bu söylediklerim en önemli şey fark yaratmak. Bu farkı yarattığınız taktir de yerli, yabancı turistleri, öğrencileri, kadınları hatta diğer esnafları buraya çekmek işten bile değil.

KOMUTAN

Cezaevinde öğrencilerimiz var, bu çocuklarımıza sevgiyle yaklaşmamız ve onların umudu olmamız gerekiyor. Çevremizde çok acı çeken insanlar var hastalar var, mahkumlar var, kimsesizler var o yüzden işinize dört elle sarılın, bu masadaki bütün esnafımızı en içten şekilde kucaklıyorum ve bize düşen bir görev varsa biz seve seve yapmaya hazırız şeklinde konuşmasını tamamladı.

PASAJDAKİ ESNAFLAR

Aydın Emlak

Seçkin Emlak

gunvi emlak

Manolya Emlak

Stil Kuaför

İlknur Dizayn

Nasya Butik

Enes Elektrik

Gizem Elektrik

Birol Tasarım

Meriç Bilgisayar

Teknoloji borsa emlak

Yeşilköy Emlak

elekro centerm  erkut bey

Sony Elektronik- Samet Bey

Lerna Hediyelik

Talar veraset işleri

Sony Elektronik- İbrahim Bey

bwatches copicenter

Cisse Kuru temizleme

Yeşilköy Optik

Ecrue maison ev teksil

Trinity Elektronik

Kuaför Aziz

MK Emlak

Aydın emlak yaşar aydın

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM