• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Yatırımcılara Müjde! Söğüt İlçe Belediye Başkanı İsmet Sever Yatırımcılara Arsa Bedava

Yatırımcılara Müjde! Söğüt İlçe Belediye Başkanı İsmet Sever Yatırımcılara Arsa Bedava

Yatırımcılara Müjde! Söğüt İlçe Belediye Başkanı İsmet Sever Yatırımcılara Arsa Bedava Yatırımcı iş insanlarının Söğüt ilçesine gelmesiyle, gazeteci Ayson Karabağ ve beraberinde birçok yatırımcı ilçeye geldi. Kimisinin eğitim ve müstakil ev arsaları için geldiği buluşmada, kimisi de otel açmak, fabrika kurmak gibi hedefleri olduğunu paylaştı. Yatırım ile ilgili bilgi veren başkan İsmet Sever: “Sanayi için […]

Yatırımcılara Müjde! Söğüt İlçe Belediye Başkanı İsmet Sever Yatırımcılara Arsa Bedava

Yatırımcı iş insanlarının Söğüt ilçesine gelmesiyle, gazeteci Ayson Karabağ ve beraberinde birçok yatırımcı ilçeye geldi. Kimisinin eğitim ve müstakil ev arsaları için geldiği buluşmada, kimisi de otel açmak, fabrika kurmak gibi hedefleri olduğunu paylaştı.

Yatırım ile ilgili bilgi veren başkan İsmet Sever: “Sanayi için biz arsa verelim, 49 sene boyunca siz de bundan yararlanın. Siz fabrikanızı kurun, binanızı yapın ve devletin teşvik ettiği her durumdan bir yarar sağlayın. Bizler de iş konusunda yardımcı olalım. Ürünlerinizin bölgemizde ve çevremizde satılması için her koşulda destek verelim. Hem sizin satışlarınız artsın hem de biz bölgemizin tanıtımını yapalım” dedi.
Söğüt ilçesinin çevre illere olan yakınlığına da değinen Sever, “İstanbul’a 3 saat, Ankara’ya 2 saat, Eskişehir’e 35 dakika ve Bilecik’e 20 dakika bulunan ilçemiz, Adapazarı’na da 1.5 saatlik uzaklıkta yer alıyor. Burada hem yaz mevsiminde verimli topraklardan fayda sağlayabilir hem de ilçenin bir markası olma fırsatını elde edebilirsiniz. Eğer bölgemizde yatırım sağlarsanız, Söğüt halkı sizin ürünlerinizi ve markanızı duyar, böylece siz de tanınan bir konumda yer almanın verdiği keyfi yaşarsınız. Burası turistik bir bölge, dolayısıyla her gün yüzlerce ziyaretçimiz oluyor. Özellikle de Ertuğrul Gazi Türbesi’ne gösterilen ilgi çok büyük. Üstelik hem yerli hem de yabancı ziyaretçilerimiz bulunuyor. Siz de eğer hem ülkeye hem de tüm dünyaya açılma düşüncesinde iseniz, buyurun gelin, birlikte yeni bir hikaye yazalım” ifadelerini kullandı.
Yatırım için gelmek istiyen iş adamlarımızı varsa itibar telefon 0532 3910934 adınızı yazdırın sizi Söğüt de ağirliyalım

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM