• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Yaptığınız Mesleği Belgeleyebiliyor musunuz?

Yaptığınız Mesleği Belgeleyebiliyor musunuz?

Yaptığınız Mesleği Belgeleyebiliyor musunuz? Eğitimci Necdet Karasu Gençler ! ; Öncelikle kendinizi, kariyer anlamında ilerleyeceğiniz basamaklar için geniş bir yelpazede değerlendirip geliştirmeniz, eğitmeniz çok önemli. Bununla birlikte sadece hedeflediğiniz meslekle ilgili alanlarda, bu minvaldeki terimlerle yetinmek hem kendi kişisel gelişiminiz hem de kültürel bağlamda eksik kalmanıza sebep olacaktır. Tabii ki alanınızın en iyisi olmak önceliğiniz […]

Yaptığınız Mesleği Belgeleyebiliyor musunuz?

Eğitimci Necdet Karasu Gençler ! ;
Öncelikle kendinizi, kariyer anlamında ilerleyeceğiniz basamaklar için geniş bir yelpazede değerlendirip geliştirmeniz, eğitmeniz çok önemli. Bununla birlikte sadece hedeflediğiniz meslekle ilgili alanlarda, bu minvaldeki terimlerle yetinmek hem kendi kişisel gelişiminiz hem de kültürel bağlamda eksik kalmanıza sebep olacaktır.
Tabii ki alanınızın en iyisi olmak önceliğiniz olmalı fakat çeşit her zaman düşüncenize dahil olmalı. Eğer bu bakış açısıyla bir pencereye sahipseniz, yetkin olduğunuz mesleği de geliştirebilir, zenginleştirebilirsiniz.
En başta dil!. Tek bir dille kısıtlı kalmamalısınız. Kendinizi keşfedip ek becerilerle donanmalı, dünya kültürleriyle ilgili ufakta olsa mutlaka fikriniz olmalı. Elinizdeki telefon, tablet, tv vb. gibi iletişim araçlarıyla olabildiğince ve bilinçli! bir şekilde dünya ile iletişim halinde olup sosyalleşmelisiniz. Dediğim gibi küçükte olsa her konu hakkında bir cümle kurabilmek çok önemli.
Meslek Eğitim Yeterlilik Belgesi İstenen Meslekler:
-İnşaat
-Ahşap
-Mobilya
-Matbaa
-Elektrik-Elektronik
-Otomobil Teknolojileri
-Metal Teknolojileri
-Hijyen Eğitimi
-Ulaştırma Teknolojileri

Hayat boyu kullanabileceğiniz herhangi bir MEB onaylı yeterlilik belgesi ilerleyen zamanda gerek iş başvurusu yaparken gerekse kendi işimizi kurarken muhakkak size fayda sağlalacaktır.
Yaptığınız işin belgesi sizin en sağlam teminatınız, devletin size
verdiği özel haktır.
Mesleğinizi belgeleyin!. kursa bitirmeye gerek yok,gidecek zaman yoksa Karasu Danışmanlık sızın için işlemlerinizi hazırlıyacağız bir günde 1 saat da sınava girerek siz hocalara yaptığınız işi pratik göstereceksinizi. bilgi için 0530 7967460

Öğretmen Necdet KARASU

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM