• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Uzman Emlakcıdan İbrahım Öz’den  Başarılı Bir Emlakçı Nasıl Olunur?

Uzman Emlakcıdan İbrahım Öz’den Başarılı Bir Emlakçı Nasıl Olunur?

Uzman Emlakcıdan İbrahım Öz’den Başarılı Bir Emlakçı Nasıl Olunur? Bir emlakçı olarak işe başlamak çok kolay, fakat başarılı bir emlakçı olmak zor ve zaman gerektirir. Uzman kişilerden oluşan bir ekibe sahip olmalısınız. Yavaş ve ağır davranan bir yapıya sahip ofisiniz var ise aşağıda yazdığımız bilgiler size göre değil. Kontrollü bir hıza sahip olduğunuz sürece kazanırsınız. […]

Uzman Emlakcıdan İbrahım Öz’den Başarılı Bir Emlakçı Nasıl Olunur?

Bir emlakçı olarak işe başlamak çok kolay, fakat başarılı bir emlakçı olmak zor ve zaman gerektirir. Uzman kişilerden oluşan bir ekibe sahip olmalısınız.

Yavaş ve ağır davranan bir yapıya sahip ofisiniz var ise aşağıda yazdığımız bilgiler size göre değil. Kontrollü bir hıza sahip olduğunuz sürece kazanırsınız.

Sizlere bu yazımızda başarılı bir emlak ofisi olmanızı sağlayacak temel bilgileri veriyoruz. Bu bilgiler ışığında kendinizi ve yeteneklerinizi önemli ölçüde geliştirebilirsiniz.

Her şeyden önce girişimci ruhuna sahip olmanız gereken bir mesleği icra ettiğinizi unutmayın. Aşağıda ki yazılı konular başarılı emlakçılar için işin özetidir. Bu konularda uzman olmanız gerekiyor.

Portföy Bilgisi
Finans Bilgisi
Uzmanlık Bölgesi
Yönetmelik
İletişimin Gücü
Satış/Pazarlama
Eğitim

En çok ilgi gören içeriklerimizin başında gelen bu yazı konusunun bir derinliği olduğunu unutmayın. Başarının tek bir seçeneği ve kaynağı yoktur. Burada verilmek istenen mesaj her zaman kendinizi geliştirecek bilgiye sahip olmanız gerekliliğidir. Emlakçılık sektöründe gelişen yenilikleri, dünyada ne gibi gelişmeler gösterdiğini, teknolojinin gelişmesiyle geleneksel emlakçılıkta yolun sonuna gelindiğini ve sürekli olarak bu gelişmelerden ve yeniliklerden haberiniz olması hususun önem taşıdığını anlamanız gerekir. Eğer sizde geleneksel emlakçılığı devam ettirmeyecekseniz ve emlakçılık mesleğinde gerçekten başarılı olmak istiyorsanız bu gelişmeleri ve yenilikleri sitemizden takip ederek öğrenebilir ve mesleğinize başarılı bir biçimde uygulayabilirsiniz. Başarının yolu sürekli olarak değişime ayak uydurmaktan geçer. Bu değişimi sunduğumuz içeriklerimizden faydalanarak yakalayabilir ve mesleğinizde gözle görülür bir fark yaratabilirsiniz.
sayılarımla
İbrahim Öz
Bilgı için 0212 7776868

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM