• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
TÜRSABIN YENİLİKÇİ VE ADİL BAŞKAN ADAYI HÜSEYİN KIRK

TÜRSABIN YENİLİKÇİ VE ADİL BAŞKAN ADAYI HÜSEYİN KIRK

TÜRSAB için başkanlık seçimleri başladı. TÜRSAB Başkan adaylığına soyunan Hüseyin Kırk, Seçim öncesi Retaj Royale İstanbul hotelde çok sayıda davetli ağırlayarak Bakırköydenhaber Gazetesi imtiyaz sahibi Ayson Karabağ’a önemli açıklamalarda bulundu. TÜRSAB Başkanlığına üstlenen Hüseyin Kırk, turizm firmalarıyla Retaj Royale İstanbul hotelde bir araya gelerek, turizm sektörünün önemine dikkat çekti.Turizm sektöründe Rehberlik görevinden Şirket yöneticiliğine yükselen […]

TÜRSAB için başkanlık seçimleri başladı. TÜRSAB Başkan adaylığına soyunan Hüseyin Kırk, Seçim öncesi Retaj Royale İstanbul hotelde çok sayıda davetli ağırlayarak Bakırköydenhaber Gazetesi imtiyaz sahibi Ayson Karabağ’a önemli açıklamalarda bulundu.

TÜRSAB Başkanlığına üstlenen Hüseyin Kırk, turizm firmalarıyla Retaj Royale İstanbul hotelde bir araya gelerek, turizm sektörünün önemine dikkat çekti.Turizm sektöründe Rehberlik görevinden Şirket yöneticiliğine yükselen Hüseyin Kırk, Turistlerin gezisinde maddi anlamda sıkıntı yaşadıklarına dikkat çekti.Rehberlerin farklı ve değerli olması gerektiğini belirten Kırk, Turistlere şehri gezdirmeye çıktığımızda maddiyet konusunda yıpranıyoruz. Araçların giriş çıkışlarında ve araçları park ederken yüksek miktarda ücret ödüyoruz bu bize sıkıntı olarak geri dönüyor. Oysa ki rehberler, Yabancı misafirlerimize Türkiye’yi sevdirerek gezdiren kimselerdir. Bu nedenle de rehberler değerli ve farklı olmalıdır şeklinde konuştu.

SEYAHAT ACENTALARINA ADİL HİZMET SAĞLAMAK İSTİYORUM

Hüseyin Kırk ‘’Biz hiçbir zaman seyahat acentalarını yönetmek değil seyahat acentalarında adil bir hizmete talibiz. Ve ülke turizmini 2023 vizyonuna hazırlamak için acentalarla birlikte TÜRSAB’I iyi bir yere taşımaya geliyoruz inşallah hizmet aşkımızı Türk turizmi ile harmanlayıp Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi ‘’ Elli milyon turist elli milyon dolar’’ hedefiyle yola çıktık Türsab’a hizmet için geliyoruz’’ dedi.

Çalışmalarından bahseden Hüseyin Kırk, yola çıkarak rehberlerin dinleneceği ve tatil yapabileceği bir yer düşünüyoruz. Aynı zamanda rehberlerimizi toplu konut sahibi yapmayı düşünüyoruz öğrencilerimizi ilim irfan yuvasında meslek alanında eğiterek sektörde istihdam sağlamasını hedefliyoruz, profosyonel çalışma hayatımızda online portallardan destek alacağız sektör elemanlarımız için her ay eğitim düzenlenecek ve en önemli bilet satışında acentaya komisyon, kaçak faaliyetlerin önünü keserek Kültür Bakanlığı ile çalışacağız diye konuştu.

Retaj Royale İstanbul Otel’de konuşma yapan Gazeteci Karabağ, Rehberler ülkemize elçiler kazandıran, turizm sektörünü ayakta tutar. Turistlere tarihi yerler gezdirerek ülkemize Finansal destek sağlıyorlar. Elçiler kazandıran bu insanları park parası alarak maddi anlamda zor durumda bırakmamamız gerekir. daha çok destek çıkarak sevgimizi ve hürmetimizi göstermeliyiz dedi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM