• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Tiyatro Sanatcısı Cihan Ünal!ın Evini İş Adamı Remzi Başbuğ Hotel Yapıyor

Tiyatro Sanatcısı Cihan Ünal!ın Evini İş Adamı Remzi Başbuğ Hotel Yapıyor

Tiyatro Sanatcısı Cihan Ünal!ın Evini İş Adamı Remzi Başbuğ Hotel Yapıyor Cihan Ünal’ın Taşköprü’deki evini hotel yapmaya karar veren iş adamı Remzi Başbuğ, “Ünlü sanatçımız Cihan Ünal’ın evini dekore ederek hotel yapıyor. Bir odası Cihan abinin odası olacak. Onun filmlerini, afişlerini koyacağız. Dünyaya gözünü açtığı bu evde biz de onun başarılı yönlerini ortaya çıkaracağız. Bu […]

Tiyatro Sanatcısı Cihan Ünal!ın Evini İş Adamı Remzi Başbuğ Hotel Yapıyor
Cihan Ünal’ın Taşköprü’deki evini hotel yapmaya karar veren iş adamı Remzi Başbuğ, “Ünlü sanatçımız Cihan Ünal’ın evini dekore ederek hotel yapıyor. Bir odası Cihan abinin odası olacak. Onun filmlerini, afişlerini koyacağız. Dünyaya gözünü açtığı bu evde biz de onun başarılı yönlerini ortaya çıkaracağız. Bu fırsatı bize verdiği için kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.
Başbuğ sözlerine, “ Taşköprü ilçesini dünyaya tanıtma fırsatımız olacak ve misafir çekeceğiz. Bunun yanı sıra ünlü sanatçımızın filmleriyle büyüyen hayranlarını bu hotelde ağırlayacağız. Sürpriz dolu günler yaşatacağımız misafirlerimize hediyelerle karşılıyacağız. Hatta Cihan beyle görüşmesini sağlayacağız. Cihan Beyin de ‘Taşköprü ilçemize faydalı işler yapacaksanız, Taşköprü dünyaya açılacaksa ben her konuda yanınızdayım’ demesi bizi tek noktada, Taşköprü sevdasında buluşturdu.
Taşköprü’ye harika bir hotel yapacağız. Dışarıdan gelen misafirlerimizi yöresel yemeklerimizle tanıştıracağız. Sevdiklerine hediye olarak Taşköprü ürünlerinden almadan dönmeyecekler. Taşköprü halkına, esnafına da fayda sağlamış olacak. Böylelikle yatırımcı iş adamlarının da ilgisini ilçemize çekmiş olacağız” dedi.
Taşköprü Belediye Başkanı da Cihan Ünal’ın yetiştiği bu güzel yerin hotel olmasını, “İlçemize bereket güzellikler getirecektir. İlçemize hayırlı olsun” diyerek değerlendirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM