• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Teknoloji Uzmanı Necmettin Ünal,Yeni Nesil Kılavuz Hakkında Açıklama Yaptı

Teknoloji Uzmanı Necmettin Ünal,Yeni Nesil Kılavuz Hakkında Açıklama Yaptı

Teknoloji Uzmanı Necmettin Ünal,Yeni Nesil Kılavuz Hakkında Açıklama Yaptı Teknoloji Uzmanı Necmettin Ünal, Müşterilerine Yeni Nesil Kılavuz Hakkında Açıklama Yaptı “Öncelikle ürünlerimizin herkes tarafından anlaşılabilmesi için hazırlamış olduğumuz videoların izlenmesini ve kullanma kılavuzlarının okunmasını tüm müşterilerimden rica ediyorum. İnşaat firmaları, su borusu döşeyenler, doğalgaz borusu döşeyenler, organize sanayi bölge müdürleri tarafından özellikle incelenmesi gereken videoları […]

Teknoloji Uzmanı Necmettin Ünal,Yeni Nesil Kılavuz Hakkında Açıklama Yaptı

Teknoloji Uzmanı Necmettin Ünal,
Müşterilerine Yeni Nesil Kılavuz Hakkında Açıklama Yaptı

“Öncelikle ürünlerimizin herkes tarafından anlaşılabilmesi için hazırlamış olduğumuz videoların izlenmesini ve kullanma kılavuzlarının okunmasını tüm müşterilerimden rica ediyorum. İnşaat firmaları, su borusu döşeyenler, doğalgaz borusu döşeyenler, organize sanayi bölge müdürleri tarafından özellikle incelenmesi gereken videoları hazırlıyor ve teknolojinin sunmuş olduğu nimetleri kendilerine iletiyoruz. Böylelikle, alanımızla ilgili tüm çalışanlar ve görevliler bölgelerinde nasıl su borusu döşendiğini görmüş ve öğrenmiş oluyorlar. Bu sayede tüm kontroller bizzat müşteriler ve kullanıcılar tarafından yapılmış olmakta ve kafadaki soru işaretleri de bir bir silinebilmektedir. O yüzden diyoruz ki ‘Yanlış yerde zaman kaybetmeyiniz, geliniz sizin de rehberiniz olalım, birbirimize yol gösterelim. Yerin altında neyin olup olmadığını sizlere gösterelim’.
Cihazımız, sizlerin yerin altındaki gözünüz olmaya her zaman hazırdır. Bizim sizlere sunduğumuz bu cihazla, yer altındaki kıymetli olan her şeyi ortaya çıkarabilirsiniz”.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM