• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Taşköprü’de 600 Öğrenci Yaz Spor Faaliyetlerine Katıldı

Taşköprü’de 600 Öğrenci Yaz Spor Faaliyetlerine Katıldı

Taşköprü’de 600 öğrenci yaz spor faaliyetlerine katıldı Taşköprü Belediye Başkanı Abdullah Çatal ‘Bölgemizde çocuklar yaz ayları boyunca boş kalmasın, uzman hocalar tarafından spor faaliyetlerinde bulunsunlar, havuzda yüzme kursları başlattık, gelecek nesile sporu sevdireceğiz’ dedi. Spor demek sağlık demek, spor demek sağlıklı nesil demek’ diyen Abdullah Çatal sözlerine şöyle devam etti: Amacımız spor hocaları tarafından gençlerin […]

Taşköprü’de 600 öğrenci yaz spor faaliyetlerine katıldı

Taşköprü Belediye Başkanı Abdullah Çatal ‘Bölgemizde çocuklar yaz ayları boyunca boş kalmasın, uzman hocalar tarafından spor faaliyetlerinde bulunsunlar, havuzda yüzme kursları başlattık, gelecek nesile sporu sevdireceğiz’ dedi. Spor demek sağlık demek, spor demek sağlıklı nesil demek’ diyen Abdullah Çatal sözlerine şöyle devam etti: Amacımız spor hocaları tarafından gençlerin spor becerilerini keşfetmek, yetiştirmek, eğitmek, öğretmen, sahalarda alkışlamak ve zamanı geldiğinde onların başarıları ile Taşköprülülerin gurur duymasını sağlamaktır.

Açışa katılan iş adamı Remzi Başbuğ’a ve Bakırköy’den Haber gazetesinin sahibi Ayson Karabağ’a ve diğer katılımcılara teşekkürlerini sunan Abdullah Çatal ‘Bu gençleri becerilerini keşfedecek olan hocalarına emanet ediyorum.

 

Sizleri gönülden alkışlıyorum. Daha güzel günleriniz olmasını temenni ediyorum. Hepinizin huzurunda bize destek veren ve yanımızda olan tüm spor sevdalılarına da teşekkür ederim’ diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM