• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Taşköprü Belediye Başkanı: “Herkesi Taşköprü Kültür ve Sarımsak Şenliği’ne Bekliyoruz”

Taşköprü Belediye Başkanı: “Herkesi Taşköprü Kültür ve Sarımsak Şenliği’ne Bekliyoruz”

Taşköprü Belediye Başkanı: “Herkesi Taşköprü Kültür ve Sarımsak Şenliği’ne Bekliyoruz” Taşköprü Belediye Başkanı Abdullah Çatal İstanbul ziyaretinde Taşköprü Dernek Başkanları ile Bakırköy Kartaltepe Milli Parkı’nda buluştular. Abdullah Çatal buluşmada bir konuşma yaptı. Konuşmanın tamamı; “Sevgili hemşerilerim, vali yardımcımız, dernek başkanlarımız, KASDER Başkanı hepiniz hoş geldiniz, sefa getirdiniz. Dünyaya gözünüzü ilk açtığınız topraklar adına, akrabalarınız adına, […]

Taşköprü Belediye Başkanı: “Herkesi Taşköprü Kültür ve Sarımsak Şenliği’ne Bekliyoruz”

Taşköprü Belediye Başkanı Abdullah Çatal İstanbul ziyaretinde Taşköprü Dernek Başkanları ile Bakırköy Kartaltepe Milli Parkı’nda buluştular.

Abdullah Çatal buluşmada bir konuşma yaptı. Konuşmanın tamamı;

“Sevgili hemşerilerim, vali yardımcımız, dernek başkanlarımız, KASDER Başkanı hepiniz hoş geldiniz, sefa getirdiniz.

Dünyaya gözünüzü ilk açtığınız topraklar adına, akrabalarınız adına, komşularınız adına, gençlerimizin geleceği adına Taşköprü’ye sahip çıkın. Metro şehrinde yaşıyorsunuz. Yiyeceklerinizi köylülerimizden alın, komşularınıza da aldırın. Unumuzdan, sucuklarımızdan, pastırmamızdan hediyelik eşyalara, yumurtaya, sarımsağa kadar her şeyi köylülerimizden alın ve alınmasına aracı olun.

Tatillerinizi taşköprüde geçirin. Tarihi mekanlarımız, dini mekanlarımız, yöresel yemeklerimiz ve daha nice güzellikler Taşköprü’de sizleri bekliyor. Çevrenizdekileri de Taşköprü’ye gitmek için teşvik edin. Okullara, derneklere bölgemize gezi düzenlemeleri için destek verin. Spor derneklerini kamp için buraya yönlendirin.

İstanbul’un stresinden uzaklaşmak isteyen tanıdıklarınızı 2 günlüğüne de olsa Taşköprü’de ağırlayın. Hem doğduğunuz yere katkıda bulunursunuz hem de ilişkileriniz güçlenir.

Buradan toplu gelimlerinizde sizi Taşköprü’de ben karşılamak, belediyede ağırlamak isterim.

Gelin el ele verelim, yemeklerimizi, örflerimizi çocuklarımızı yetiştirirken anlatalım, çevremizdekileri ilçemize gitmeleri konusunda destek olalım.

İş adamları, bölgemizde yatırım yapabilirsiniz. Biz her konuda size destek vermeye hazırız. Devlet teşviklerinden faydalanma fırsatınız var. Taşköprülülere, bölgemizdeki insanlarımıza ekmek veren, iş sahası açan her işletmenin Pazarlama Müdür olarak gönüllü çalışır, ürünü Türkiye’ye ve dünyaya tanıtmak için elimden geleni yaparım. Gelin, bölgemizi gezin. Liman 1 saatlik mesafede. Karayolu, denizyolu, havayolu ile ulaşım mümkün. Önyargılarınızdan kurtulup bölgemizi yerinde bizden dinleyin. Sadece misafirimiz olarak bu fırsatı bize verin, inanın pişman olmayacaksınız.”

Katılımcilar

Pirahmetli Köyü Pirder dernek Başkanı Adem Calis

Güney Kalınse dernek başkanı Ekram  Uygun

Çiftlik köyü orhan

Çevre köyleri Murat

Taşköpruler Fatıh

Germec Bademce Köyleri Enver

Taşköprüler dernek fedarasyon Yönetim Kurulu Kasder yönetim kurulu Üyesi Av .Feyyaz Eksiglunda

Fedarasyon  Başkanı Halil Hsan Oğlu

Fatih eszgin

Feyyaz Esluoğlu

Ekrem uygun

Çetin Duman

Cetin Duman

Cemil Sağıroğlu

Mesut Yaman

Halit Şen

Engin Sarıhan

Kasım Demircan

Orhan Ertürk

İsmail Unal

Osman Tellıoğlu

Enver Akarsu

Adem Çalış

Murat Yılmaz

 

Yazı;Ayson Karabağ

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. MARMARA MÜTEAHHİT VE IS ADAMLARI DERNEGI TERTIP KOMITESI DIREK BANA ULAŞIRSA SEVINIRIM 05324864125

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM