• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Sporcu Hayrettin Sönmez Guinness Rekorlar Kitabına Girdi

Sporcu Hayrettin Sönmez Guinness Rekorlar Kitabına Girdi

Sporcu Hayrettin Sönmez Guinness Rekorlar Kitabına Girdi Bakırköy Prime Fitness Spor Kulübü sporcularından Hayrettin Sönmez, bir başarıya daha imza attı. 65 yaş üstü rekorlarına doymak bilmeyen sporcu, 100 kilogram ağırlığı, Shoulder Press ekipmanı ile 45 saniyede 75 idi. 88 kez kaldırdı. rekorun gecti. defa kaldırarak 65 yaş üstü Guinness Rekorlar Kitabı için rekorunu hakem Namık […]

Sporcu Hayrettin Sönmez Guinness Rekorlar Kitabına Girdi

Bakırköy Prime Fitness Spor Kulübü sporcularından Hayrettin Sönmez, bir başarıya daha imza attı. 65 yaş üstü rekorlarına doymak bilmeyen sporcu, 100 kilogram ağırlığı, Shoulder Press ekipmanı ile 45 saniyede 75 idi. 88 kez kaldırdı. rekorun gecti. defa kaldırarak 65 yaş üstü Guinness Rekorlar Kitabı için rekorunu hakem Namık Ekin ve Ufuk güngör önünde kırdı.

Spor alanında mücadele eden ve gençlere rol model olan Hayrettin Sönmez, adeta bir şimşek gibi sürekli olarak yükselişe geçiyor.


Rekorun ardından konuşan Hakem Namık Ekin ise Sönmez için şu açıklamalarda bulundu: “Çok hırslı, inançlı, ve güvendiği işi yapıyor. İşine gerçekten emek veriyor, kendisine de güveniyor. Sporu severek yapan biri, bizler son bir sene içinde çok fazla başarısına şahit olduk. Şimdi de bir başarıyla daha geldi ve Guinness Rekorlar Kitabı’na girmeyi başardı. Sporun böyle rol modellere ihtiyacı var. Böylesine işini seven sporcular olduğu sürece, gençlerimizin de önü açık olacak. Unutmayalım ki spor hayattır, yaşamın da tadıdır”.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM