• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Sofrasında Uygun Fiayatlı,Lezzetli Ve Kaliteli Et Tüketmek İsteyenler Sizin İçin Doğru Adres Vatan Et

Sofrasında Uygun Fiayatlı,Lezzetli Ve Kaliteli Et Tüketmek İsteyenler Sizin İçin Doğru Adres Vatan Et

Sofrasında Uygun Fiayatlı,Lezzetli Ve Kaliteli Et Tüketmek İsteyenler Sizin İçin Doğru Adres Vatan Et Bakırköy ve Fatih eşrafında et sektörünün öncülerinden biri haline gelmiş olan Vatan Et’in kurucuları İsmet Kuran ve Murat Kuran adlı iki kardeş. Geniş bir aileye sahip olan İsmet ve Murat Kuran 11 çocuklu bir ailenin fertleri. 1970 Van doğumlu olan İsmet […]

Sofrasında Uygun Fiayatlı,Lezzetli Ve Kaliteli Et Tüketmek İsteyenler Sizin İçin Doğru Adres Vatan Et

Bakırköy ve Fatih eşrafında et sektörünün öncülerinden biri haline gelmiş olan Vatan Et’in kurucuları İsmet Kuran ve Murat Kuran adlı iki kardeş. Geniş bir aileye sahip olan İsmet ve Murat Kuran 11 çocuklu bir ailenin fertleri. 1970 Van doğumlu olan İsmet Kuran ilkokul mezunu olduğunu ve ailesinin küçüklükten beri et sektörü içinde olduğunu, babalarının da bu işi yaptığını anlattı. Örflerine, adetlerine, geleneklerine bağlı, vatanını, milletini seven bu iki kardeş girişimci Bakırköy’deki ve Fatih’teki dükkanlarıyla halkın uygun fiyatlı, hijyenik ve lezzetli et tüketmesini sağlıyorlar.

Kaliteli hizmetleri sayesinde daimi müşteriler kazanmış olan Vatan Et kurucuları Kuran kardeşler, müşterilerini ailelerinden bireyler gibi gördüklerini onlara kaliteli ve lezzetli aynı zamanda uygun fiyatlı et hizmeti verebilmek için çok çalıştıklarını ve Türkiye’deki en ucuz eti kendilerinin sattıklarını belirtiyorlar.

Türkiye’de et sektöründe yaşadıkları zorlukları, et bulamadıkları dönemleri, ete yapılan zamları müşterilerine yansıtmadıklarını diğer markalar etlere zam yaparken Vatan Etin müşterilerinin yanında olup zam yapmadığını bunu da ailecek et üreticiliğinin içinde bulunmaları sayesinde sağladıklarını belirtiyorlar.

Verdikleri sözlerde duran bu sayede de gitgide artan müşteri sayısıyla et sektöründe marka haline gelen Vatan Et Bakırköy ve Fatih semtlerinde müşterilerine hizmette bulunmaya devam ediyor. Her ne olursa olsun kendilerine güvenen insanları yarı yolda bırakmamayı prensip haline getirmiş olan Vatan Et kurucuları başarının tesadüf olmadığını, varılacak bir nokta değil devam eden bir yolculuk olduğunu, misyonlarının para kazanmak değil, insan kazanmak olduğunu, para hırsı taşımadan müşterilerine temiz, helal, kaliteli ve lezzetli et yedirmek olduğunu belirtiyorlar.

Kırmızı et tüketiminin sağlıklı beslenmenin en önemli kurallarından biri olduğunu belirtip, Bakırköy ve Fatih’teki müşterilerine sadece kırmızı et değil; peynir, zeytin, sarma, süt, yoğurt, tavuk, lavaş, turşu ve baharat çeşitleri de satmaya devam ediyorlar.

VATAN ETİN DENEYİMLİ ÇALIŞANI ADEM USTA

Bize gelen müşteriler bellidir, biz müşterilerimizle alıcı-satıcı ilişkisinin ötesinde bir bağ kurduk. Onlar bize inanıyor, güveniyor ve hep bizi tercih ediyorlar bizse hangi müşterimizin neyi sevdiğini, neyi istediğini bilerek onları mutlu etmeye, isteklerini karşılamaya çalışarak hizmet ediyoruz. Biz müşterilerimize et satarken et pişirmeye dair tüyolar verip, nasıl istiyorlarsa ona göre et hazırlıyoruz. Doğru eti, doğru şekilde doğru ateşte pişirdiğiniz taktir de lezzetli yemekler yapabilirsiniz. Ben müşterilerime hangi eti hangi ateşte hangi yağla nasıl pişireceklerini nasıl bir sıra izleyeceklerini tek tek ve zevkle anlatıyorum. Onlar da bu lezzeti yaşadıktan ve önerilerimizi dinledikten sonra bizden, Vatan Et’ten vazgeçemiyorlar.

MÜŞTERİLERİNİN GÖZÜNDEN VATAN ET

SİRUN TAZ

Benim de ailemin de et denince aklımıza 15 yıldır Vatan Et gelir. Bu devirde sofranıza kaliteli, uygun fiyatlı, lezzetli ve güvenilir eti koymak çok zor iyi ki Vatan Et var. Her şey değişir ama etimizi aldığımız yer değişmez çünkü işlerini çok iyi ve severek yapıyorlar, kaç senedir tüm çalışanları aynı, firma yöneticileri aynı, yöneticiler çalışanlarına sahip çıkıyorlar ve kaliteli hizmet verilmesini sağlıyorlar. 15 senenin sonunda artık biz bir aile olduk. Ben Murat ustaya, Adem ustaya ve tüm çalışanlarına verdikleri kaliteli hizmet için çok teşekkür ediyorum.

AYŞE İŞKIN

Vatan Et’e geldiğinizde özel ilgi ve alaka görüyorsunuz. Gözünüzün önünde hangi eti istiyorsanız onu veriyorlar ama amaçları sadece et satmak değil satarken müşterilerini bilgilendiriyorlar. Biz ailecek Vatan Et çalışanlarına güveniyoruz ve sayelerinde huzurlu bir şekilde et tüketebiliyoruz. Onlar artık bizim ailemizin bir parçası, kendilerine çok teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

ANTRANİK DEMİR

Berberinizi değiştirebilirsiniz, terzinizi değiştirebilirsiniz, alışveriş yaptığınız marketi değiştirebilirsiniz ama kasabınızı kolay kolay değiştiremezsiniz. Biz 10 yıldır Vatan Et’in müşterisiyiz. İyi ki keşfetmişiz sayelerinde 10 yıldır kaliteli ve lezzetli, lokum gibi et tüketiyoruz. Eti alırken Adem usta bize öyle bilgiler veriyor ki ete daha da lezzet katıyor, bizi doğru şekilde yönlendiriyor. Piyasada et konusunda türlü dalavereler dönerken, piyasada et yokken, ete sürekli zam gelirken biz Vatan Et’e  güvendik ve onlar bizim güvenimizi boşa çıkarmadılar bizi ne etsiz bıraktılar ne de kalitesiz et sattılar, yaşadıkları sıkıntıları bize hiç yansıtmadılar bu da Vatan Et’in işini ne kadar profesyonelce ve başarılı bir şekilde yaptığının en büyük kanıtı.

KIRMIZI ETİN KALP SAĞLIĞI İÇİN ÇOK FAYDALI OLDUĞUNU BİLİYOR MUYDUNUZ?

Prof Dr. Ahmet Aydın, sürekli suçlanan kırmızı etin sağlıklı bir beslenmenin temel unsurlarından biri olduğunu belirtiyor.

İnsanlar sağlıklı bir yaşam sürmek istiyorlarsa kırmızı et tüketmeliler.

Dozunda kırmızı et tüketimi kalp-damar sağlığınızı korumanızı sağlar. B12 vitamini sadece hayvansal kaynaklarda vardır bu vitamini almak için mutlaka et tüketmeniz gerekir. Türkiye’de B12 vitamin eksikliği çok sık görülmektedir öyle ki bu oran son yıllarda %40’lara kadar çıktı. Atalarımız, dedelerimiz sık kırmızı et tüketmeleri sayesinde 80-90 hatta 120 yaşlarına kadar yaşamışlardır. Tek yönlü beslenmek yanlıştır. İnsanoğlunun diş yapısına bakıldığında bile etçil olduğu ortadadır her şey gibi kırmızı etinde yeterli miktarda tüketilmesi sağlıklı bir yaşam için gerekmektedir.

Biz Vatan Et olarak siz müşterilerimize Balıkesir’in, Çanakkale’nin dağlarında doğal olarak beslenmiş hayvanların etlerini sunuyoruz. Bakırköy ve Fatih’teki şubelerimizde size helal, temiz, hijyenik, lezzetli ve uygun fiyatlı eti sunabilmek için çok çalışıyoruz.

 

BİR HAYVANDA HANGI ETLER VAR bır hayvan resim  uzerınde yer gostereceğiz

 

Gerdan

Antrikot

Kol

İncik

Döş

Bonfile

 

FİYAT LİSTEMİZ

Dana Parça 37.80 TL

Köfte Kıyma 28.80 TL

Kasap Sucuk 37.90 TL

Ciğer 34 TL

Kuzu Ciğeri 52 TL

Tavuk Ciğeri 7.5 TL

Kuzu Yürek 32

Tavuk Çorbalık 2 TL

Piliç But  7.80 TL

Piliç  Kemikli Göğüs 8.80 TL

Piliç Şinitzel 12.80 TL

Piliç Pirzola 11.80 TL

Piliç Baget 8.80 TL

Piliç Çıtır Pirzola 9.80 TL

Kuzu But 38.80 TL

Kuzu But  38.80 TL

Kuzu Kol 37.80 TL

Kuzu Fırın 37.80 TL

Kuzu İncik 37.80 TL

Kuzu Kuşbaşı 44.80 TL

Kuzu Kol Kemiksiz 46.80 TL

Kuzu Saç Kavurma 32.80 TL

Kuzu Dana Kıyma 29.80 TL

Kuzu Pirzola 68.80 TL

Kasap Köfte 19.80 TL

Dana İncik 34.80 TL

Dana Kavurma 34.80 TL

Dana Sote 42.80 TL

Kuşbaşı 38.80 TL

Köftelik Kıyma 28.80 TL

Dana Parça 37.80 TL

Dana Sarma 36.80 TL

Antrikot 58.80 TL

GÜVEN ÇEKİRGE GİBİDİR

Güven çekirge gibidir kaçınca geri gelmez. Biz müşterilerimize güven verdik, söz verdik. Onların bize olan güvenlerini boşa çıkarmak, kaçırmak istemiyoruz bunun için çok çalışıyoruz. 15 yıldır bu sektörün içindeyiz ve bizi en çok mutlu eden şey onların memnuniyetini sağlayabilmiş olmak. Müşterilerimiz olmadan biz biz olmayız, her gün onları görmek, sohbet etmek, selamlaşmak bizi çok mutlu ediyor. Onlar bize sahip çıktı bizde onlara verdiğimiz sözün hep arkasında durarak kaliteli, helal, temiz, lezzetli, uygun fiyatlı eti onlara ulaştırmaya çalıştık. Şu an buradaysak bu bizden asla vazgeçmeyen müşterilerimiz sayesindedir.

TÜM MÜŞTERİLERİMİZE BİZİ SEÇTİKLERİ VE BİZDEN VAZGEÇMEDİKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM