• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Saytad Baklava Ceo’su : “Bizim İşimizin Sırrı Sadece Samimi Bir Gülümseme”

Saytad Baklava Ceo’su : “Bizim İşimizin Sırrı Sadece Samimi Bir Gülümseme”

Saytad Baklava Ceo’su : “Bizim İşimizin Sırrı Sadece Samimi Bir Gülümseme” Saytad Baklava’nın Ceo’su , baklavaya aşık biri olarak, tatlılarımız vesilesiyle yeni insanlar tanımayı amaç edindiğini söyledi. Tanınan her yeni insanın, müşterinin artmasında etkili olduğunu da belirten Ceo: “Ülkemize 100 farklı ülkeden insan geliyor. Turist olarak geldikleri için de misafirlerle aramızda ciddi bir enerji akışı […]

Saytad Baklava Ceo’su : “Bizim İşimizin Sırrı Sadece Samimi Bir Gülümseme”

Saytad Baklava’nın Ceo’su , baklavaya aşık biri olarak, tatlılarımız vesilesiyle yeni insanlar tanımayı amaç edindiğini söyledi.

Tanınan her yeni insanın, müşterinin artmasında etkili olduğunu da belirten Ceo:
“Ülkemize 100 farklı ülkeden insan geliyor. Turist olarak geldikleri için de misafirlerle aramızda ciddi bir enerji akışı bulunuyor. Onların dillerini konuşmak, onları sevmek ve hürmet, hizmet göstermek bu bakımdan enerjiyi son derece artıran unsurlar arasında yer almaktadır. Yeri geldiğinde ikramınızı, yeri geldiğinde sevgi ile işinizi yaptığınızda zaten gönül bağları kuruluyor. Böylece gelen misafirler, ne sizden ne de baklavadan kopuyorlar. Çünkü baklava, gönüllere hitap eden bir tatlı. Bu sebeple de şanslı bir sektörde yer almaktayız. Ve tatlı sektöründe olduğumuz için de, hem tatlı işlere imza atıyor hem de tatlı insanlar tanıyoruz. Benim en büyük hobim, insanları mutlu etmek. Gaziantep, bizlere öğretmiş olduğu kültür ile hem ticareti hem de özgüveni öğretmeyi başarmış. Aynı zamanda, insana değer vermeyi ve cömert olmayı öğreten kültürümüzle, sürekli olarak yeni insanları tanımanın da peşindeyiz. Bizim işimizin sırrı sadece samimi bir gülümsemedir”.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM