• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Savaş  Lavaş Lezzeti Yalova’dan İstanbul’a  Jale hanım Sıçrattı

Savaş  Lavaş Lezzeti Yalova’dan İstanbul’a Jale hanım Sıçrattı

Savaş  Lavaş Lezzeti Yalova’dan İstanbul’a  Jale hanım Sıçrattı Erzincanlı kadınlar dayanışma içinde birbirinden lezzetli lavaşlar yapıyorlar. Lavaş yaptıkları yer küçücük ama emekleri, gönülleri kocaman. Yaptıkları lavaşları tadınca sevgilerini o lavaşlara nasıl da güzel kattıklarını nasıl da güzel lezzet verdiklerini anlayacaksınız. Jale Bingöl’ü Tanıyalım Jale Bingöl Erzincan doğumlu, 41 yaşında girişimci bir kadın. Aynı zamanda 16 yaşında […]

Savaş  Lavaş Lezzeti Yalova’dan İstanbul’a  Jale hanım Sıçrattı

Erzincanlı kadınlar dayanışma içinde birbirinden lezzetli lavaşlar yapıyorlar. Lavaş yaptıkları yer küçücük ama emekleri, gönülleri kocaman. Yaptıkları lavaşları tadınca sevgilerini o lavaşlara nasıl da güzel kattıklarını nasıl da güzel lezzet verdiklerini anlayacaksınız.

Jale Bingöl’ü Tanıyalım

Jale Bingöl Erzincan doğumlu, 41 yaşında girişimci bir kadın. Aynı zamanda 16 yaşında bir genç kız annesi olan Jale Hanım kendisi gibi emekçi kadınlarla birlikte bölgesinin lezzetli lavaşlarını ve ketesini siparişe göre üretip, satıyorlar. 11 yıldır bu işi yapıp hayat mücadelesini sürdürüyor.

Lavaşın Faydaları

Lavaş her öğünde ekmek yerine kullanabileceğiniz, ömrü uzun olan mide asiditesini alan, hazmı kolay oldukça faydalı bir yiyecek. Bu yöresel lavaşın lezzetini tattıktan sonra yemeklerinizde ekmek tüketmek istemeyeceksiniz.

 

Lavaşı Buzdolabında Uzun Süre Saklayabilirsiniz

Buzdolabında saklandığı taktirde ömrü 60 günü bulan lavaşı her yemek öncesi çıkarıp ister soğuk ister ısıtıp sıcacık tüketebilirsiniz. Bu lezzet size ekmeği unutturacak, deneyin vazgeçemeyeceksiniz.

iletim için 0506 3009042 ve 0226 8142923  fatih cad. no 133 yalova

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM