• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Saruhan Termal Hotelin Mimarisi Neceri Seruhan Kaybettik

Saruhan Termal Hotelin Mimarisi Neceri Seruhan Kaybettik

Saruhan Termal Hotelin Mimarisi Neceri Seruhan Kaybettik Necati Saruhan Gönüllerde Nasıl bir İz bırakmış Ayson Karabağ Gaazeteci Dayanıklığı tanımaya çalıştığımda aklıma gelen ilk şey futbolculardı. Bu insanlar maçlarında çok sert oynarlar ama ,kimse onların ayıp ettiğini söylemez. maçlarda atak yaparlar, karşı tarafa yüklenirler, koşar dururlar ve rakipleriyle kıyasıyla mücadele ederler. diğer bütün sporcular gibi (büyük […]

Saruhan Termal Hotelin Mimarisi Neceri Seruhan Kaybettik

Necati Saruhan Gönüllerde Nasıl bir İz bırakmış

Ayson Karabağ Gaazeteci
Dayanıklığı tanımaya çalıştığımda aklıma gelen ilk şey futbolculardı. Bu insanlar maçlarında çok sert oynarlar ama ,kimse onların ayıp ettiğini söylemez. maçlarda atak yaparlar, karşı tarafa yüklenirler, koşar dururlar ve rakipleriyle kıyasıyla mücadele ederler. diğer bütün sporcular gibi (büyük iş adamları gibi) oyunun kuralını iyi belirlerler ve hiç bir zaman atak yapmakta tereddüt etmezler,hep ilerlemeyi yenmeyi düşünürler. aynı taktığı asla yenemezler. önlerindeki hedefe büyük bir ısrarla ulaşmaya çalışırlar.
VİZYONU İLERİ GÖREN BİRİYDİ.
kanımca dayanıklılık zeka güç ve kişinin kendine duyduğu saygıdan oluşan bir özellik . bu özellikleri bütün hep etkilemiştir. beni, örnek almışımdır. kendime. hiç unutmam gazetelere ilan verirken vizyun ileri gören hayelerin uyguluyan engel tanımıyan aklındaki hislerindeki işleri yapmak için mücadel eden biri
Güvenilir. ve harika bir insandı. gerçekten benim en büyük yol göstericilerimden biri olmuştur.

Ege Türk televizyon izmir bölge müdür Mustafa Karakaslar
Sevgili dostum ben babam kaybettim benim için bir çınardı. ileri görendi. hayali çok büyüktü
ege’ de tv iyi bir yere getirmek daha çok insanların izliyeceği kültürüm ofrlerim hikayelerim ders verecek bir eğitimci tv olması için konuşuyorduk
biz ege yakışır. kültür veren
bilgi veren gücen verein bölgesel televyon olmak istiyordu. biz her insan aynı eşlikde olalım görüşleri fikirleri ne olursa olsun biz demokrasi anlayışıyla her insan eşit olalım derdi.

Engin çağlar
Eli bol yedirmeyi seven biriydi. misafirleri ağırlayan, yediren ilgilen bunu getir diyen aceleci sıkı takip eden iyi gören iyi duyan biridi.
dost adamdı. benim gönlümde güzel izleri var. Güre termal hotele gittiğimizde bir masası vardı hep orda oturdu. onun için onun masasında onun düşünerek onun konuşacağım onsuz bir gece de burdayım. bu akşam güre de buluşup birlikte olacaktık. ve iş adamlarıyla geldik. hem iş yapmayı hemde birlikde olmak için randevelsdik ama neceti bey gelmedi. engel çıktı bırakmadılar. Allah mekanını cennet etsin iyi bir insandır. iyi bir işadamı iyi bir dost sanatçıların destekçisiydi.


Ahmet Kızılöz
Telefonda konuştuk. Gel hotelimizi gör konuşalım size uygun fiyat veririz size de bizde Uygun tarih bakalım demesi üzerine yola çıktık hotel geldik ama Necati beyle ses kulağımda kaldı siz dostlarım anlattığı kadar biliyorum benim tanıyamam benim kaybım böyle bir değerli girişimci vizyon geniş olan tanışmama benim eksiğim dedi.
Şahsenem
Çok değerli iş adam öldüğü sanatçı dost olduğu bildiğim için adın duyduğum için klip çekim için gel görüşelim bizde destek veririz diyerek
Güre’ye gel gör bölgemizi güzel klibini de orda çek. daha iyi olur bizde destek verelim. dedi.

Gönül kaltozalan Güzellik uzmanı
Bize babacan biriydi. elem sahip çıkan ışın sıkı takip eden her şeyi gören her şeyi bilen
titizdi. işin yapanları takdir ederdi. kızardı ama gönül alması bilirdi. can adamdı bizim çınarımızdır.
karşımızda otururdu. boş olunca çağırır konuşurdu. yerin hiç kimse dolduramaz.

Okan Çelik Garsun
Abi ben babam kaybettim ekmeğini yedim. 10 yıldır yanında çalışıyorum
Bize çok ders verdi çok şey öğretti. Hayatımda etkisi ve sevdiğim tek patrondu.

Zafer dönmez usta
Kızardı ama gelirdi canım ustam nasılsın derdi. Bu akşam bunu yapalım derdi müşterilerim daha iyi hizmet verelim derdi et mangal yaptırdı.
Müşterilerini yedirmeyi seviyordu. her şeyle ilgilenirdi.
Çok tutumlu biriydi. Tam iş adamı tam emeği bilen biriydi.

Sahilde kek kaşık satan bir anne
İşte hayat böle hotel sahibi Necati beyi kaybettik ben gördüğünde yemeği yedirdi. İlgilenir, hal hatrımı sorardı. Allah Rahmet eylesin, Nur içinde yatsın. Mekanı cennet olsun diyerek gözlerinden yaşlar geldi.

Bölgemizin iş adamını kaybettik
Güre’yi Güre yapmak için Güre’ye müşteri çeken, sanatçıları taşıyan adamdı. İş adamlarını
yatırımcıları Güre’ye getiren adamdı. Onun için yerini dolduracak adam yok, aklımızda gönlünümüzde
kalan yardımseverliği eli bol gariban doyuran, yediren adamdı.
Allah rahmet etsin

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM