• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Sanatçılardan  yıl dönemlerinde Bakırköy Belediye Başkanına Tavsiye

Sanatçılardan yıl dönemlerinde Bakırköy Belediye Başkanına Tavsiye

Sanatçılardan yıl dönemlerinde Bakırköy Belediye Başkanına Tavsiye SaygıDeğer Başkanım, Bakırköy Sanatçıları der ki Bakırköy sanatçıları der ki; ‘Bakırköy’ü kültür ilçesi diye reklam yapıyorsa, park içerisinde sanatçıları yaşatıyorsa, Cumhuriyet Meydanı’na Tarık Akan koyuyorsa, Madem sanatçılara değer veriyor, kendilerine bir tavsiyede bulunalım’ diyorlar. Bu durumla ilgili sizlere de birkaç önerileri var. Bu öneriler ise şu şekilde: Sanatçıların […]

Sanatçılardan yıl dönemlerinde Bakırköy Belediye Başkanına Tavsiye
SaygıDeğer Başkanım, Bakırköy Sanatçıları der ki
Bakırköy sanatçıları der ki; ‘Bakırköy’ü kültür ilçesi diye reklam yapıyorsa, park içerisinde sanatçıları yaşatıyorsa, Cumhuriyet Meydanı’na Tarık Akan koyuyorsa, Madem sanatçılara değer veriyor, kendilerine bir tavsiyede bulunalım’ diyorlar.

Bu durumla ilgili sizlere de birkaç önerileri var. Bu öneriler ise şu şekilde: Sanatçıların yıl dönemlerinde; Yemek verilsin Dua okutulsun Akşam sanatçılar, rahmetli sanatçılar ile olan ilişkilerini halka anlatsınlar Alıntı göstersinler Ham bilgiler ile aydınlatsınlar Eğitim versinler Ve bunlar yapıldığında, sanatçıya yakışır bir gece yapılsın, sanatçılarımıza da alkış gönderilsin. Böylece, insanlar da anlatılanlar ile kendilerine ders çıkarmış olsunlar. Mezar ziyaretleri 10-30 kişi ile temsili olmasın. Hep birlikte can olalım, kardeş olalım, birbirimize sarılalım. Böylece samimiyet ve güven içerisinde Bakırköy’ümüzü temsil etmiş olalım.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM