• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Remzi Başbuğ: “Her Şeyle En Barışık Olduğum Dönemdeyim”

Remzi Başbuğ: “Her Şeyle En Barışık Olduğum Dönemdeyim”

Remzi Başbuğ: “Her Şeyle En Barışık Olduğum Dönemdeyim” Remzi Başbuğ hayatınızın hangi dönemindesiniz? Bundan önceki iki yıl içsel ve profesyonel hayatımda doğru bir gelişim ve değişim geçirmek için kendimi nadasa bıraktım. Buna ihtiyacım varmış. Şimdi, hayatta her şeyle barışık ve yeni başarılara imza atmak için heyecanlı olduğum bir dönemdeyim. Türk mühendislerin başarılarını ortaya çıkarmak ve […]

Remzi Başbuğ: “Her Şeyle En Barışık Olduğum Dönemdeyim”

Remzi Başbuğ hayatınızın hangi dönemindesiniz?

Bundan önceki iki yıl içsel ve profesyonel hayatımda doğru bir gelişim ve değişim geçirmek için kendimi nadasa bıraktım. Buna ihtiyacım varmış. Şimdi, hayatta her şeyle barışık ve yeni başarılara imza atmak için heyecanlı olduğum bir dönemdeyim.

Türk mühendislerin başarılarını ortaya çıkarmak ve pazarlama bilgi ve becerilerimizi ortaya çıkarmak için çalıştığımız bizim için mutlu ve gururlu bir dönem.

Yıllardır aynısınız. Görüntünüz hiç değişmedi. Sırrınız ne?

Doğru beslenmeyi, spor yapmayı ve gülümsemeyi seviyorum. Ailemden de güzel genler almışım demek ki.

40’lı yaşlar nasıl geçiyor?

45 yaşındayım ve bu yaşımı sevdim. Güzel hissediyorum. İnsanlar her 10 yılın farklı bir etkisi var. 20’ler bambaşkaydı. 30’lar ise biraz geçiş dönemi gibi sonlarına doğru yaşımı hissediyorum.

Aynaya baktığımda sadece içsel olarak değil yaş alma şeklimi seviyorum.

Aşk hayatınızı nasıl gidiyor?

Kızım benim her şeyim. Onlarla geziyorum, iş toplantılarına gidiyorum. Kızım benim aşkım ve o ve işim hayatımı dolduruyor. Havam, suyum, enerjim, oksijenim… Onlarla vakit geçirdiğim anlar en mutlu olduğum saatlerdir. İşimi seviyorum çünkü bir ülkenin başarılı girişimcilerin Türk Mühendislerin başarısını dünyadan duyurmak ve gururlanmasını sağlamak gerek. Bu de benim misyonum. Ürettiğimiz cihazlar Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından kullanılıyorsa bu bizi çok mutlu eder.

Yeniden evlilik düşünüyor musunuz?

Daha önce bu duyguları yaşamış biri olarak evliliğin düşünerek olmadığını anladım. Böyle bir planım yok hayırlısı diyorum. Hayatımı kızıma göre ayarladım. Onu iyileştirmek istiyorum. İyi bir hanımefendi olsun, ailesine ülkesine faydalı girişimci bir iş kadını olsun.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM