• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Orhan Eriman ‘dan Markiz Patent’in Türkiye’ye Kazandırdığı Markalar

Orhan Eriman ‘dan Markiz Patent’in Türkiye’ye Kazandırdığı Markalar

Orhan Eriman ‘dan Markiz Patent’in Türkiye’ye Kazandırdığı Markalar Usta Gazeteci ve Reklamcı Ayson Karabağ, patentini alan Türk markaları hakkında açıklamada bulundu. Geçmişle bugünü kıyasladığımızda, Türk marka firmalarımızın isimlerinin, bu denli başarı ile anılması, yapmış oldukları çalışmalar ve dünya ile birlikte çalışıyor olmaları bizleri gururlandırıyor. Ülkemizin en önemli temsilcileri arasında olan bu markaların reklamları, satış noktaları, […]

Orhan Eriman ‘dan Markiz Patent’in Türkiye’ye Kazandırdığı Markalar
Usta Gazeteci ve Reklamcı Ayson Karabağ, patentini alan Türk markaları hakkında açıklamada bulundu.

Geçmişle bugünü kıyasladığımızda, Türk marka firmalarımızın isimlerinin, bu denli başarı ile anılması, yapmış oldukları çalışmalar ve dünya ile birlikte çalışıyor olmaları bizleri gururlandırıyor. Ülkemizin en önemli temsilcileri arasında olan bu markaların reklamları, satış noktaları, ülkemizin çalışma gücünü gözler önüne seriyor. Fakat Türk milleti azla yetinmez, her zaman her alanda en başarılı olmak için çabalar ve istediğini de alır. İşte bu sebeple de bizim esas ihtiyacımız dünyanın her yerinde söz sahibi olacak kadar çok çalışmak ve markaya sahip olmak. Markaların belirli bir kitlelerinin olması, gücü de beraberinde getirmektedir. Bu yüzden, işlerinizi yaparken isimlerinizi ve sloganlarınızı seçerken özen gösterin. Bununla da kalmayıp, markanızı tescillendirmeyi sakın ihmal etmeyin. Gururumuz olan firmalar arasında yer alan Aytemiz’in dünyaya açılması için, dünyadaki her ülkeden belirli isimlerin tesciline ihtiyacı vardır. Bunu önce biz yaparız, belki 5 yıl belki de 10 yıl sonra da pazara girmeyi başarırız. Bu yüzden marka tescilleri ile açılan firmaları sizlere anlatmak, benim de hayallerim arasında yer alıyor. Bizler sizi bir yerde uyarmak için çalışıyoruz, çünkü isim tabelaları sebebiyle ceza alan birden fazla markamız oldu. Bu bizi de üzdü, bizim de canımızı yaktı. Bu sebeple tüm Türk markalarını uyarmak istiyorum. İsminizi edinirken ve tabelanızın yapımı sürecinde, ince eleyin sık dokuyun ki tüm dünyaya açılmak için ilk elemeleri geçelim. Ve şimdi sizlere Türk milletinin gurur kaynağı olan markalarımızı sıralıyorum:

 Bind
 Cici
 Turyap
 Güneş Sigorta
 Beşiktaş Kültür Merkezi
 Midpoint
 Aytemiz
 Othello
 Elvan
 Çukurova Ziraat
 Hacı Abdullah
 Romano Botta
 Climber B.C
 Bebeto
 Gold Master
 Allmode
 Balizza
 Jival
 Redapple
 İstanbul İthalatçı Birlikleri
 Özak Global Holding
 Ramazan Bingöl
 Casaba
 İstinye Üniversitesi
 Öncü Grup
 Sezgin Group
 So Chic
 Sümer Faktoring
 Burgan Bank
 Kasaba
 Otiad
 Qatar Airways
 Ttec
 King
 Kütahya Porselen
 Beyoğlu Belediyesi
 Lasiad
 Liv Hospital
 Fillo Jogistics
 Çağrı
 Medical Park
 Noah’s Park
 Balaban
 Bay İnşaat
 Melodi Çikolata
 Çetinkaya
 Galvanni
 Malatya Pazarı
 SEV (Sağlık ve Eğitim Vakfı)
 Sanıca
 Türk Eğitim Vakfı
 Türk Kızılayı
 Farmasi
 Paşa Döner
 Karaca Eşarp
 Kameroğlu İnşaat
 Happy Center
 Ekol
 Türes
 Sina Pırlanta
 Letoon
 Reysas Logistics
 Tergan
 Peli Parquet
 Düzce Üniversitesi
 Penelope
 Sır
 Yıldız Porselen
 Amasya Et Ürünleri

Unutmayınız ki, bir ismi korumak, her ülkeden ayrı ayrı isim tapusu almak demek o ülkede ciddi bir yere sahip olduğunuz anlamına gelmektedir. Çünkü bu süreçte devletten marka tescil tapusuna ihtiyaç vardır. Yukarıdaki çok değerli ve işinde uzman Türk markalarımız, bizim gurur kaynaklarımızdır. Kendilerine ve göstermiş oldukları üstün hizmete teşekkürlerimi sunarım.
www.markiz.com.tr
0212 3476255

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM