• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Namı Diğer Fısfıs İsmail İle aLİ Haydar da Akşam Yemeği

Namı Diğer Fısfıs İsmail İle aLİ Haydar da Akşam Yemeği

Namı Diğer Fısfıs İsmail İle aLİ Haydar da Akşam Yemeği Ali haydar da fis fis İsmail Gaziantep mutfağı lezzetleri tam masamıza gelirken Bakırköylü hanımlara 40 yıllık arkadaşları zaman zaman toplanarak sohbet ederek anılarını ve sevgilerini güçlendiriyorlar. Fis fis İsmail’i görünce, İsmail beyi masalarına davet ederek, ünlü sanatçıyla tek tek resim çektirdiler. İlgi ve sevgi samimiyet […]

Namı Diğer Fısfıs İsmail İle aLİ Haydar da Akşam Yemeği
Ali haydar da fis fis İsmail Gaziantep mutfağı lezzetleri tam masamıza gelirken Bakırköylü hanımlara 40 yıllık arkadaşları zaman zaman toplanarak sohbet ederek anılarını ve sevgilerini güçlendiriyorlar. Fis fis İsmail’i görünce, İsmail beyi masalarına davet ederek, ünlü sanatçıyla tek tek resim çektirdiler. İlgi ve sevgi samimiyet lik hat safhadaydı.

Çok daha candan sohbet ederek, her masada güzel anıları yaşadık. Yaşlı annelerin ellerini öperek sevgi seli gibi yolda yürüyoruz. Resim çektirmek isteyenler resim çektirerek sanatçıya olan hayranlıklarını güzel bir hatıra olarak saklayacaklarını ifade ettiler.
İSMAİL BEY DİYORKİ BAKIRKÖY GÜZELLERİ MANKENLERDEN DAHA GÜZEL BAKIRKÖYLÜ HANIMLARLA SOHBET DE DAHA KEYIFLİ.
Bakırköylü kültürlü ve dost canlı insanlar sanatçısına değer veren sevgisini ve saygısın gösteren Bakırköylü yakışır şekilde bir gün yaşadık.
Ali haydar sahiplerinden Davut yılmaz ve müdürümüz ibramım Atay şefimiz Mehmet tozan ilgisini ve lezzetini sunarak İsmail beyin sevgisini ve saygısını kazandılar.
İsmail Bey bize bu lezzeti yediren ustaların yanına giderek teşekkür etti. Ustalarla tek tek resim çektirdiler.

Restoranda olan misafirler Restoran’ın leziz yemeklerinin müptelası olmuş müşteriler
Restorana gidip gele gele dost ve Aile olmuşlar…. Ayla Güneş, Canan Başlamış, Leyla Aslanbaş, Hediye Yalçıntaş, Dikmen Tamer
Serpil Hanay
Muzaffer Sezer
Nesim Yılmaz
Emel Muhtar,
Gülsüm Kayalı.
Caddede geçen gelen gençler kadınlar tek tek resim ünlü sanatçı İsmail YAĞCI ile resim çektirme yarışına girdiler

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM