• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Kars Cumhuriyet Köyü Derneği Bayramdan  Yemek Verdi

Kars Cumhuriyet Köyü Derneği Bayramdan  Yemek Verdi

Kars Cumhuriyet Köyü Derneği bayramdan  yemek verdi Cumhuriyet Köyü Derneği, üyelerini soyadlarına göre gruplandırarak her hafta bir soyadı grubuna yemek verdi.   Cumhuriyet Köyü Derneği Başkanı Nevzat Saday yemekte konuşma yaptı; Birlik ve beraberlik içinde olmak, kırgınlıklar varsa, küsenler varsa bu yemekte barıştırmak, kırgınlıklara son vermek için bu yemekleri düzenliyoruz. Bu dünyaya kardeşçe paylaşmaya, sevgi […]

Kars Cumhuriyet Köyü Derneği bayramdan  yemek verdi

Cumhuriyet Köyü Derneği, üyelerini soyadlarına göre gruplandırarak her hafta bir soyadı grubuna yemek verdi.

 

Cumhuriyet Köyü Derneği Başkanı Nevzat Saday yemekte konuşma yaptı;

Birlik ve beraberlik içinde olmak, kırgınlıklar varsa, küsenler varsa bu yemekte barıştırmak, kırgınlıklara son vermek için bu yemekleri düzenliyoruz.

Bu dünyaya kardeşçe paylaşmaya, sevgi içinde olmaya, örflerimize, adetlerimize sahip çıkmaya, gelecek nesillere sahip çıkmaya, gençlerimizi bu yemeklere davet ederek iletişim yönlerinin gelişmesini sağlamak amacıyla bir araya geliyoruz.

Köylülerimizden rica, dernek toplantılarına çocuklarınızla gelin, yaşlılarla gelin. Burada iletişim kurun. Büyükler, gençlere model olacak, iletişimleri güçlenecek. İletişim konusunda, dayanışma konusunda, birlik ve beraberlik konusunda daha duyarlı olmanızı rica ediyorum. İleride bunu daha iyi anlayacaksınız. Biraz özveri biraz ilgi göstermek zorundayız. Cumhuriyet Köyü Derneği’ne bu yakışır. Birlik ve beraberliğin gelişmesi için desteğinizi bizden esirgemeyin. Bizler de sizlere iyi hizmet vermeye çalışacağız.

Derneğe üye olursanız, biz de bu kadar üyemiz var dediğimizde derneğimizin birliğini gösterme şansımız var. Hem itibarımız artacak hem de herhangi bir belediyeden bir şey istediğimizde sözümüzün geçmesini sağlatacaktır. Bu nedenle üye olmanız şarttır. Kayıtta ödediğiniz bedelin de hesapta görünmesi gerekir. Onun için üyelik konusunda lütfen biraz daha cömert olun, hesabınızda talimat verin. İleride bunun faydasını fark edeceksiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM