• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Jerry Hirimyan’dan  Yarın Çok Geç Olacak!…

Jerry Hirimyan’dan Yarın Çok Geç Olacak!…

Jerry Hirimyan’dan Yarın Çok Geç Olacak!. Yaşamın içinde öylesine kötü örnekler sergilenmektedirki, kendi fikirlerinin geçerli olduğunu varsayıp başkalarının fikirlerine saygı duymayıp, yaşam hakkını gasp edecek kadar zalim olabiliyorlar. Bu kişiler umumiyetle parçalanmış ailelerin çocukları olarak yaşamışlardır. Bunlar her türlü şiddetin içinde boy gösterip halkın huzurunu bozmakta , toplumda karışıklığa meydan yaratmaktadırlar. Gün geçmiyorki kadın şiddeti […]

Jerry Hirimyan’dan Yarın Çok Geç Olacak!.

Yaşamın içinde öylesine kötü örnekler sergilenmektedirki, kendi fikirlerinin geçerli olduğunu varsayıp başkalarının fikirlerine saygı duymayıp, yaşam hakkını gasp edecek kadar zalim olabiliyorlar. Bu kişiler umumiyetle parçalanmış ailelerin çocukları olarak yaşamışlardır. Bunlar her türlü şiddetin içinde boy gösterip halkın huzurunu bozmakta , toplumda karışıklığa meydan yaratmaktadırlar.
Gün geçmiyorki kadın şiddeti ya da çocuk istismarı ile ilgili olay olmasın. Eski yıllarımızda hırsızlık, dolandırıcılık, yalan söylemek, hakkı olmayanı almak gibi davranışlar toplum tarafından yadırganır ve yargılanırdı.
Şimdi bakıyoruz çocuklar istismar mağduru ya da kaçırılıyorlar, kadınlar mağdur, hayvanlar asitle öldürülüyor, ormanlar yok edilip şehir taşlaşıyor.
Emniyet güçlerinin çabaları ve çalışmaları yoğun fakat toplum olarak korunup kollanmaya ihtiyacımız var.
Kadın Ve Çocuk Bakanlığı gibi bir kurumun kurularak çocuk ve kadınların korunmasına ilişkin işleyişi etkin olarak yürütmesi gerekliliği acil gözüküyor. Unutmayalım ki, Çocuklarımız Geleceğimiz!
Anneler Başımızın Tacı!… Bunun ötesi yok.
Bu arada tüm kadınlarımızın ve evlatlarına aynı zamanda anne de olan tüm babaların anneler günü kutlu olsun.
Sevgilerimle

Jerry HİRİMYAN
Sanat Yönetmeni Ve
Proje Danışmanı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM