• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Jerry  Hirimyan ‘dan Podyumların Herkülü

Jerry Hirimyan ‘dan Podyumların Herkülü

Jerry Hirimyan ‘dan Podyumların Herkülü Spora kaç yaşında başladınız? Kendinizi bize anlatır mısınız? 18 yaşında spora başladım. 1981 yılında Trabzon’da dünyaya geldim. İstanbul’da yaşıyorum. Spordaki derecelerim; 2014 Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonluğu Türkiye ikinciliği, 2016 Türkiye ikinciliği, 2018 Türkiye Şampiyonu ve Şampiyonlar Owerral Şampiyonu derecelerim bulunmakta. Halen de Platform GYM City Spor Ve Yaşam Merkezinde Merter-İSTANBUL’da […]

Jerry Hirimyan ‘dan Podyumların Herkülü

Spora kaç yaşında başladınız? Kendinizi bize anlatır mısınız?

18 yaşında spora başladım. 1981 yılında Trabzon’da dünyaya geldim. İstanbul’da yaşıyorum. Spordaki derecelerim; 2014 Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonluğu Türkiye ikinciliği, 2016 Türkiye ikinciliği, 2018 Türkiye Şampiyonu ve Şampiyonlar Owerral Şampiyonu derecelerim bulunmakta. Halen de Platform GYM City Spor Ve Yaşam Merkezinde Merter-İSTANBUL’da çalışmalarıma devam etmekteyim.

Türkiye’de ki genç Sporcular hakkında ne düşünüyorsunuz?

Öncelikle kendilerine bir hedef belirlemeliler, daha sonra belirledikleri bu hedef doğrultusunda çalışmalarına azimli ve düzenli bir şekilde gayret etmeleri gerekiyor. Sporda beslenme çok önemlidir. Çünkü sağlıklı ve fit bir vücut oluşumu beslenme kültüründen geçer. Bunun dışında motivason hedefe ulaşmayı kolaylaştırır.

Bundan sonraki hedefleriniz nelerdir?

Öncelikle Avrupa şampiyonu ve dünya şampiyonu olup bayrağımızı dalgalandırmak istiyorum. Bunun dışında spordaki başarılarımda büyük katkısı olan, maddi ve manevi desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Sayın Yunus IRMAK’a sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Şampiyona nice başarılar dileklerimizle

Sevgi ile yaşayın mutlu kalın.Röportaj; Kenan İNAN

Jerry HİRİMYAN

Sanat Yönetmeni Ve

Proje Danışmanı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM