• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İş Sahibi Patronlarını Her Hafta Pazar Günü Merter Güneş Otel’e Kahvaltımıza Davet Ediyoruz

İş Sahibi Patronlarını Her Hafta Pazar Günü Merter Güneş Otel’e Kahvaltımıza Davet Ediyoruz

İş Sahibi Patronlarını Her Hafta Pazar Günü Merter Güneş Otel’e Kahvaltımıza Davet Ediyoruz Gezen Bilir Dolaşan Bilir Tanışan İş Yapar Bizim çevremizde hep iş insanları bulunur. Bu yüzden de her kapıyı açan anahtarımız var. Siz de sadece işinizi geliştirmek için bu halkada olabilirsiniz. Fakat bunun için yerinizden çıkmanız, çevreyi görmeniz, yeni insanlarla tanışıp konuşmaya ihtiyacınız […]

İş Sahibi Patronlarını Her Hafta Pazar Günü Merter Güneş Otel’e Kahvaltımıza Davet Ediyoruz

Gezen Bilir Dolaşan Bilir Tanışan İş Yapar

Bizim çevremizde hep iş insanları bulunur. Bu yüzden de her kapıyı açan anahtarımız var. Siz de sadece işinizi geliştirmek için bu halkada olabilirsiniz. Fakat bunun için yerinizden çıkmanız, çevreyi görmeniz, yeni insanlarla tanışıp konuşmaya ihtiyacınız var. Çünkü dünyada her iş güven bağı ile oluşur. İş yaparsınız, sonucunda da dost kazanırsınız.

Ve bu halkaları size kazandırmak için, herkesi bir araya getirmek adına Gazeteci Ayson Karabağ bu kapıları sizlere aralamaktadır. Bu sayede Gazeteci Ayson Karabağ’ın öncülüğünde iş adamlarının birbirleri ile tanıştırılması amacıyla dostluk buluşması gerçekleştiriliyor.

İstanbul’da işini büyütmek ve cirosunu artırmak isteyen herkesin, sunum becerilerini, konuşma becerilerini geliştirmek ve iyi bir konuşmacı olmayı kendine hedefleyenlerden olmanız için siz de bu toplantılardaki yerinizi alabilirsiniz. Haftada sadece pazar gününüzü ayırarak, sabah 09:30 ve 12:00 arasında bu toplantılara katılabilir, eğitim alabilirsiniz. Ve bu sayede yönetici nasıl olunur?, süper patron nasıl olunur? sorularına da cevap alabilirsiniz.

Bu büyük dostluk buluşmasında faydaları nelerdir? Gelin birlikte bakalım.

Ortak pazarlama çalışmalarımıza katılarak katkı sağlayacak olan bu çalışma programında, kendi müşteri çevrenize sahip olabilir ve referans kaynağı haline de gelebilirsiniz. Ayrıca;

Değerli geri bildirimleri kazanabilirsiniz

Yeni satış ve pazarlama tekniklerini öğrenebilirsiniz

Stratejik iş birlikleriniz ile çözüm ortaklarınızı oluşturabilirsiniz

Network alanında ağ edinerek pazarlama ustası olabilirsiniz

Baş konsolosluklar ile çevrenizi genişletebilirsiniz.

Sanatçı kardeşlerimizle tanışabilirsiniz.

Yabancı iş insanları ile tanışarak vizyonunuzu ve hayata karşı bakışınızı değiştirebilirsiniz.

Ev kuracak insan dahi bu süreçte pek çok insana ihtiyaç duymaktadır. Örneğin ev kuracak insanın şu meslek gruplarına ihtiyacı her zaman vardır:

· Mobilyacı

· Düğün salonu

· Mimar

· Tamirat İşçisi

· Dekorasyon çalışanı

· Market

· Boyacı

· Su Tesisatçı

· Otel

· Restoran

· Sanatçı

· Gelinlikçi

· Takım elbiseci

· Ayakkabıcı

· İmalatçı

· Terzi

Bizler de her iş alanından 2 firmayı aramızda barındırmak istiyoruz. Çünkü komisyon vermeden ve fazla fiyat ödemeden her iş alanında 2 firma ile iç müşteri kalkanımızı kurmak istiyoruz. Ve bununla da sınırlı kalmayarak, dış müşteri ağımızı da geliştirmek niyetinizdeyiz. Buna Pazar geliştirme olarak da bakabilirsiniz. Çünkü biliyoruz ki, bir elin nesi var, iki elin sesi var. Birlik olarak, birçok başarılı işe hep beraber imza atabiliriz. Böylece yeni nesle de örnek olabiliriz.

Aynı zamanda kartvizit vererek ve yüz yüze konuşarak birbirinize olan güven duygunuzu da geliştirebilirsiniz. Bu sevgi bağını oluşturmanız için çalışanlarınızı iç müşteri ve dış müşteri kazanmanın yolunu sizlere açacaktır.

Bu toplantılarımızın anısını bir fotoğrafla somut hale getirerek, kaleme alarak da bir haber yazmış oluruz ve kendi hikayemizi edinmiş oluruz.

Bir fotoğrafta birlik olarak, siz de bu halkanın içinde olabilirsiniz. Bizler sizin dost kazanmanızı ve kendinize müşteri bulmanız için büyük bir çalışma arzusu içerisindeyiz.

Biz sizin işinize uygun birçok iş yapacak, iş insanları ile sizleri buluşturmak için çalışacak, iyi bir terazi olacağız. Bu süreçte yeri gelecek sizin rehberiniz olacak, yeri gelecek basın gücünüz, yeri gelecek pazarlama uzmanınız olacağız. Çünkü bizler sizleri temsil ederek ülkemize de kazanım sağlayacağız. Sizlerin başarısını haber yapmak, yeni nesle model olmak için daha çok çalışacağız.

Bu işleri yapanlardan biri de toplantı fikrini sunan bendeniz gazeteci Ayson Karabağ olacağım. Bunun için sizden tek isteğim, bir gazete almak ve okuyarak kalemime sahip çıkmanızdır.

Bu süreçte hiç kimseden ekstra bir komisyon bedeli de alınmayacaktır. Çünkü gazeteciye bu tarz ücretlerin verilmesi, mesleki kurallarına aykırı olacaktır. Sadece el birliği içerisinde yaşayarak, hep birlikte birçok bilgi edinerek, kimsenin kalbini kırmadan alın terimizle çalışabilmek adına herkesi pazar gün ki toplantıya davet ediyoruz. Üstelik bu toplantıya lütfen bir komşunuzu da almadan gelmeyiniz.

Saygılarımla,

Ayson Karabağ

Yazar-Yönetmen-Gazeteci Bilgi ve iletişim için: 0532 3910934- 0212 4664912 ayson_karabag@hotmail.com

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM