• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İran Turizm Asuman’dan Şahsanem’e Desdek

İran Turizm Asuman’dan Şahsanem’e Desdek

İran Turizm Asuman Şahsanem isimli sanatçımızın Beyzade Canlı Müzik’te sahne aldığı Çarşamba günlerinde güvenip, inandığımız turizm firmalarına kapımızı açtık. Emir Saltan’ı Şahsanem Hanım karşıladı. Kars Azerisi ile birlikte el ele vererek destek olmaları için kaynaştık. Haftada bir gün eğlence yapalım, o gün birbirimizle tanışıp, doyasıya eğlenelim. Ticaretimizi geliştirmek ve sanatçılarımıza destek olmak için bu güzel […]

İran Turizm Asuman

Şahsanem isimli sanatçımızın Beyzade Canlı Müzik’te sahne aldığı Çarşamba günlerinde güvenip, inandığımız turizm firmalarına kapımızı açtık. Emir Saltan’ı Şahsanem Hanım karşıladı. Kars Azerisi ile birlikte el ele vererek destek olmaları için kaynaştık. Haftada bir gün eğlence yapalım, o gün birbirimizle tanışıp, doyasıya eğlenelim. Ticaretimizi geliştirmek ve sanatçılarımıza destek olmak için bu güzel fırsatı değerlendirelim. Bu güzel sözlerle bizleri ağırladılar.

Şirketinizin verdiği hizmetler nelerdir?

Uçak bileti satan bir turizm şirketiyiz. İran restaurantı ve İran’a özel ürünler satan, satış yerleri var. Misafirperver ve cana yakın insanlarız. Sanatçı Şahsanem Hanım gelinimizdir. Desteğe her zaman hazırız. Gazeteci Ayson Karabağ, sizler ülkemizde misafirsiniz. Sizlere yardımcı olmak ve İran mutfağını sevdirmek için desteğe hazırız. Daire veya şirket kurmak isteyenler olursa iş adamları ile buluşmanıza ve onur duyacağınız haberler yaparak Azeri dayanışması ile size destek olmaktan onur duyarım. Biz insanları kırmadan ve üzmeden doğru, dürüst bir şekilde çalışarak kalpleri kazanacağız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM