• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Hacıkasımoğulları Ceo ‘su Serhat Özutanç, Daha Kararlı Daha Sevgi Dolu İlerliyoruz

Hacıkasımoğulları Ceo ‘su Serhat Özutanç, Daha Kararlı Daha Sevgi Dolu İlerliyoruz

Hacıkasımoğulları Ceo ‘su Serhat Özutanç, Daha Kararlı Daha Sevgi Dolu İlerliyoruz Hacıkasımoğulları markasının CEO’su Serhat Özutanç, 2019 yılı bizim için lezzet yılı oldu diyor. Serhat Bey, Hacıkasımoğulları lezzetleri tüketiciye nasıl ulaşıyor? Birlikte çalıştığımız aracı firmalar sayesinde müşterilerimize ulaşıyor, yiyenleri büyüleyen lezzetimiz damaklarda hoş tatlar bırakıyor. Lezzetin peşinde koşan markamızın ürünlerini yayacak temsilciliklerimiz olacak. Kararlı şekilde, […]

Hacıkasımoğulları Ceo ‘su Serhat Özutanç, Daha Kararlı Daha Sevgi Dolu İlerliyoruz

Hacıkasımoğulları markasının CEO’su Serhat Özutanç, 2019 yılı bizim için lezzet yılı oldu diyor.

Serhat Bey, Hacıkasımoğulları lezzetleri tüketiciye nasıl ulaşıyor?

Birlikte çalıştığımız aracı firmalar sayesinde müşterilerimize ulaşıyor, yiyenleri büyüleyen lezzetimiz damaklarda hoş tatlar bırakıyor. Lezzetin peşinde koşan markamızın ürünlerini yayacak temsilciliklerimiz olacak. Kararlı şekilde, sevgiyle büyüyen bir şirket olarak yolumuza devam ediyoruz.

Tatlıcılık sevdası nasıl başladı sizde?

İşimi seviyorum. İnancım gereği insanı seviyorum. İnsanlığa hizmet etmek, birilerinin ağzını tatlandırmaya vesile olmak, bizim ürünlerimizle iş yapıp para kazanmalarına vesile olmak, çoluk çocuk okutan ailelerin olması hayata daha bağlıyor ve daha çok çalışmak, daha çok hizmet vermek istiyorum. Her ilde ilçede özel araçlarımla vatandaşa ikramda bulunayım tattırayım, lezzeti üzerine konuşalım istiyorum. Bu hayat çok güzel, bizim ürünlerimiz de lezzetli ve çok hafif. Hiç kimse bu lezzetten mahrum kalmasın. Ürünlerimizin bayiliğini alan kardeşlerim, temsilciliğini yapan dostlarım, ürünü pazarlayan kardeşlerime tek tavsiyem, insanları sevin, kucaklayın. İşinize dört elle sarılın o zaman başarılı olacaksınız.

Her şey bu kadar iyi mi? Hiç mi olumsuz bir şey yok?

Niyet emele göredir. Kafanızın içinde olumlu şeyler varsa sizi olumluya taşıyor. Sevgi, yedirme varsa hep oraya taşıyor. Zaman zaman küçük hatalarımız oluyor. O hataları kapatmasını biliyoruz. Onun için insanoğlu hata yapacak ama hatasını kapatan bir ağabeyi de olması gereklidir. Bizim başarılı olmamızın nedeni ağabeyim, kardeşim ve çalışanlarımla sevgi içinde oldum, olumsuz hiçbir şeyle karşılaşmadım.

Sizce başarının sırrı nedir?

Kibirden uzak dur. Kendini bil, kendine inan. Dinlemeyi, söylemeyi sev. Her şey sevgi yoluyla size ulaşacaktır. Siz yola başarılı olma inancı ve sevgiyle yola çıktığınızda bereket de arkasından geliyor. Hep daha fazlasını öğrenmek için çaba sarf etmek benim bir nevi yol haritamdır. İşinizi sevgi ile yapın.

Kendinizi birinin gözünden tarif ederseniz hangi kelimeleri kullanırdınız?

Küçük şeylerden mutlu olan, eğlenmeyi seven başarılı insanları gördüğümde içim içime sığmıyor, heyecanlanıyorum. Seviniyorum, yetenekli insanları yanıma çekmek için dua ediyorum. Hayatı

kaçırmamaya özen gösteren, çok göz önünde olmak istemeyen, duygularını uç noktada yaşayan biriyim. Hiçbir şeyi unutmam iyi ya da kötü… Aşırı realist bir insanım bazen bana zarar verse de bunu kıramıyorum.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM