• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İdem Teknoloji Şirketi kurucusu Nejmettin Ünal

İdem Teknoloji Şirketi kurucusu Nejmettin Ünal

İdem Teknoloji Şirketi kurucusu Nejmettin Ünal Türk mühendislerinin yerli ürün imalatının bir başarısı İdem Teknoloji Şirketi kurucusu Nejmettin Ünal Kayseri’nin bereketli topraklarında dünyaya gelen ve memleketinin örfünü âdetini öğrenen, ailesine faydalı olmak için yola çıkan girişimci bir gençtir. Aynı zamanda yatırımcı ve yerli ürün öncülüğü yapan bir iş adamıdır. Cana yakın bir patrondur. Türkiye’de her […]

İdem Teknoloji Şirketi kurucusu Nejmettin Ünal

Türk mühendislerinin yerli ürün imalatının bir başarısı İdem Teknoloji Şirketi kurucusu Nejmettin Ünal
Kayseri’nin bereketli topraklarında dünyaya gelen ve memleketinin örfünü âdetini öğrenen, ailesine faydalı olmak için yola çıkan girişimci bir gençtir. Aynı zamanda yatırımcı ve yerli ürün öncülüğü yapan bir iş adamıdır. Cana yakın bir patrondur. Türkiye’de her ilçeye temsilcilik veriyor. İş imkânlarını arttırıp aynı zamanda kendi işini kurmak isteyenlere destek veren bir iş adamıdır.
Nejmettin Ünal kimdir?
1976 yılında Kayseri’nin Develi ilçesinde doğmuş. Üniversiteden mezun olmuştur. Mali müşavir asıl mesleğidir. Evli ve bir oğlu var.

İdem Teknoloji’yi tanıyalım.
Ülkemize ve milletimize faydalı olmak için insanlarımıza vakit ve maddi tasarruf imkânı sağlayacak olan ürünümüz Toruk markası ile Türkiye’de ve Dünya’da yerini almış bir marka olarak yola çıktık. Toruk 101 marka olan yer altındaki gözünüz olan bir teknoloji cihazıdır. Yer altındaki demir, su, mermer ve tarihi eserleri belirleyip sağlıklı bilgiler verir. Yer altındaki her şeyin filmini çekebilir, bilgi ve resimlerle aydınlanabilirsiniz. Toruk 101 cihazı su kanalizasyonu, doğalgaz veya telekomünikasyon gibi alanlarda derin ürün bilgisi sayesinde harita çıkarabilir ve arkeolojik sığ alanlarda yapılan arama çalışmalarında mimari yapıların ve eserlerin konumlarını belirleyerek zamandan tasarruf yapmayı sağlar. Cihazımız devletimizin bilgisi dâhilinde çalışıyor. Ülkemizin zenginliklerini ülkemize kazandırmak ve yer altındaki değerli eşyaları ortaya çıkarmak için bilgili ve becerikli bir şekilde çalışıyoruz.

Bu cihazla neler yapabilirsiniz?
1.Altyapı ve hat tespiti
2.Arkeoloji alanında çalışmalar
3.Madencilik alanında çalışmalar
4.Jeoloji alanında çalışmalar
5. İnşaat
6.Su arama

Toruk 101 markanız hakkında bilgi verir misiniz?
Cihazımız 252 gram ağırlığa ve 100 cm bir uzunluğa sahiptir. 30 metre derinliğine kadar ölçüm yapabilir. Yer altındaki hedefin derinliğini belirler. Cihazın çalışma voltaj aralığı 3.3v – 5 v arasındadır. Minimum 5 m2 alanda başlanarak istenilen ölçekteki sahalarda ölçüm yapılabilir.
Bayilik ve sorularınız için: 0312 227 0636
0530 386 4336
İnternet adresimiz: www.idem.com.tr

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM