• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Gazeteci Ayson Karabağ ‘dan Bakırköy’ün kültürlü ve bilgili insanlarının artık öne çıkma zamanı

Gazeteci Ayson Karabağ ‘dan Bakırköy’ün kültürlü ve bilgili insanlarının artık öne çıkma zamanı

Gazeteci Ayson Karabağ ‘dan Bakırköy’ün kültürlü ve bilgili insanlarının artık öne çıkma zamanı İnsanlığa verilen en büyük nimet Bakırköy’de yaşamaktır. Bu güzel şehirde kültürümüzü ve bilgimizi aktarabiliceğimiz alanların farkına varmalıyız. Şehrimizin kültürünü çevreye yaymayı bilmeliyiz. Bakırköy’ e sahip çıkmak için birçok sebebimiz var. Bakırköy halkı gayretli olandır. Hiç durmadan çalışan, yaptığı hizmetlerle sokaklarımızı güzelleştirmekle kalmayıp […]

Gazeteci Ayson Karabağ ‘dan Bakırköy’ün kültürlü ve bilgili insanlarının artık öne çıkma zamanı
İnsanlığa verilen en büyük nimet Bakırköy’de yaşamaktır. Bu güzel şehirde kültürümüzü ve bilgimizi aktarabiliceğimiz alanların farkına varmalıyız. Şehrimizin kültürünü çevreye yaymayı bilmeliyiz. Bakırköy’ e sahip çıkmak için birçok sebebimiz var.

Bakırköy halkı gayretli olandır.
Hiç durmadan çalışan, yaptığı hizmetlerle sokaklarımızı güzelleştirmekle kalmayıp her kararı orada yaşayanlarla birlikte almayı ilke edinen yöneticiler için Bakırköylüler gayret etmelidir.

Bakırköy cesaret etmelidir.
Yalnızca cesurlar akıllarıyla üretir ve gönülleriyle hareket eder. Söylenmeyecek olanları söyler. Sözünde her zaman durur. Böyle insanlar Bakırköy’e yakışır.

Bakırköy halkı iyi niyetli olmalıdır.
Sahip olduğu iyi niyetleri kendine tek isteklendirme kaynağı haline getirmiş insanlar var. Onların ön planda olması gereklidir. Bakırköy kültürü ve sanatı ile bilgili, becerikli, kariyer sahibi olan insanlarımız var. Bu insanlar iyi niyetlerini ortaya koymalı ve ön plana çıkmalıdır.

Bakırköy halkı en güçlü olan sensin.
Gücünü bilgiden ve kültürden alan, şehir kültürünün bilince sahip, paylaşmayı bilen, ortak alanlara saygılı insanların aynı büyüklükte ve olgunlukta becerilerini kentlerimizi güzelleştirmek için kullanacaklarından eminiz. Bu güç senindir. Bakırköy sizin yaşadığınız yerdir. Kararlarınızla ve tercihlerinizle Bakırköy şehir kültürünüz olsun.

Bakırköy insanları samimi insanlardır.
Bakırköy’ü içine girmeden bilemezsiniz. Şair olmak kültür işidir. Bakırköylü olmak paylaşımcı olmaktır. Demokrasi fikirlere saygı duyanların işidir.

Bakırköy vatanseverlerin yeridir.
Derdi vatan ve bayrak olan insanlar bu semttedir. Dertleri paylaşımcı ve mutlu birer insan olmaktır. Dertleri sokaklarda gülen insanlar görmektir.

Bakırköy tecrübeli insanların olduğu bir yerdir.
Bakırköy halkı semtini düşünen insanlardır. Yatırım yapmasını bilirler. Tecrübe lafla değil çalışarak emek harcayarak olur Bakırköy tecrübeli, bilgili, kültürlü ve cesur insanların yeridir. Dinlerin en çok çeşitli olduğu örnek bir ilçedir.

Bakırköy gönül işidir
Gönüllü olmak demek gönülle iş yapmak demektir. İnsanların kalbini kırmadan kazanmak en zor olandır. Gönüllü olan insanların tek beklentisi daha fazla insanın kalbini onarmaktır. Tek arzuları Bakırköy’dür.

Bakırköy şehri
Akıllı, çevreye saygılı ve yatay mimariyle ferahlatan bir semtte yaşamak istiyorsanız Bakırköy’e gelin. Bakırköy’de yaşayın, isterseniz alışveriş yapın. Sahildeki güzel mekânlarımızdan birinde kahve için şehrin güzel havasını içinize çekin. Bakırköy’deki pasajlarımızı dolaşın mutlaka kaliteli ürünler bulacaksınız. Çeşitli ulaşım yollarıyla hızlı bir şekilde istediğiniz yerden gelebilirsiniz. Otopark sorunu yoktur. Gelin Bakırköy’deki iş adamlarımızla girişimcilerimizle bir çatı altında toplanalım. İş dünyası ile köprüler kuralım. Bakırköy esnafının önü açılsın. Kalpler kırılmasın kimse birbirini üzmesin. Bakırköy’de bir suç olmasın. Bugün Bakırköy’de kültürlü ve bilgili insanların uyanma günü olsun.
Bakırköy’un Gazetecısı
AYSON KARABAĞ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM