• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Eren Can  özsaygılı’dan  Sevgi Ne İçin Yaşanmalı?

Eren Can özsaygılı’dan Sevgi Ne İçin Yaşanmalı?

Eren Can özsaygılı’dan Sevgi Ne İçin Yaşanmalı? Saytad Baklavanın üst düzey yöneticisi Eren Can özsaygılı, aşk yaşayanlarda hem acı çekenin hem de mutlu kişilerin olduğunu söylüyor. Çünkü aşkı tadan kişilerde hem kalp kırıklığı hem de özgüven sorunu boy gösterebiliyor. Bunun başlıca sebepleri arasında da ne yazık ki ihanet geliyor. Sürekli olarak duygu değişimlerinin yaşanması da […]

Eren Can özsaygılı’dan Sevgi Ne İçin Yaşanmalı?

Saytad Baklavanın üst düzey yöneticisi Eren Can özsaygılı, aşk yaşayanlarda hem acı çekenin hem de mutlu kişilerin olduğunu söylüyor. Çünkü aşkı tadan kişilerde hem kalp kırıklığı hem de özgüven sorunu boy gösterebiliyor. Bunun başlıca sebepleri arasında da ne yazık ki ihanet geliyor.

Sürekli olarak duygu değişimlerinin yaşanması da herkes için dört mevsim özelliği yansıtan bir aşk dünyasını yansıtıyor. Fakat bu anlamda unutulan esas şeyin, hepsinin ilacının sevgi olduğu. Çünkü bizi yaratan herkes için sevgi duygusunu öyle güzel bir yere yerleştirmiş ki, sevgi ve beraberinde gelen yoğun duygular, insanın fiziksel anlamda dahi kusursuz bir şekilde yaşamasında etkili olabiliyor.

Sevgi, bir kişinin ilacı, şefkat duygusunun temelini oluşturan başlıca duygudan başka bir şey değildir. Bu yüzden de insanın, başka bir insan gördüğü şefkat, iki tarafı da son derece mutlu etmektedir. Çünkü sevgi, karşılığını alınca özel bir yere sahip olur. Ve sevgiyi aşka çevirmek için de, güzel hikayelere ihtiyaç vardır. Bu sayede, çevreye de çok güzel bir örnek olunabilir.

Sevgiyi en iyi yaşamak için de dinimizde de önemli bir yere sahip olan hediyeleşme durumu vardır. Çünkü bir kişiye hediye almak, ya da birinden hediye almak insana kendini değerli hissettirmektedir. Bizler de Saytad Baklava olarak, özel bir tepsi hazırladık. Yüreğimizin yumuşaklığında olan bu güzel lezzet, yaraların da iyileşme sürecinde son derece etkili olmaktadır. Bu süreçte sabırlı olmak da son derece etkilidir çünkü sonucunda size kazanım sağlayacaktır.

Unutmayın ki bu hayatta ne kırmaya ne de kırılmaya değer. Yaşamanın tadı da lezzeti de çıkartılınca önem taşır. O yüzden de sevgiyi yaşayın, çevrenize de yaşatın. Sevgi dolu günler geçirmeniz dileğiyle 0850 532 41 41 yeşilköy

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM