• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Dünya Rekoru Kıran Hayrettin Sönmez’den Teşekkür Kahvaltısı

Dünya Rekoru Kıran Hayrettin Sönmez’den Teşekkür Kahvaltısı

Dünya Rekoru Kıran Hayrettin Sönmez’den Teşekkür Kahvaltısı Dünya rekoru kıran Hayrettin Sönmez’den spor konusunda ona destek veren, her zaman yanında olan dostlarına ve basın mensuplarına Bakırköy Teras12’de kahvaltı verdi. Sönmez, kahvaltıda yaptığı konuşmada, “Arkadaşlar, sevgili dostlar, rekor kırma günümde beni motive ettiğiniz, destek verdiğiniz, plaketle onore ettiğiniz için siz dostlarıma şükranlarımı sunuyorum. Bu kahvaltıyı sizlere […]

Dünya Rekoru Kıran Hayrettin Sönmez’den Teşekkür Kahvaltısı
Dünya rekoru kıran Hayrettin Sönmez’den spor konusunda ona destek veren, her zaman yanında olan dostlarına ve basın mensuplarına Bakırköy Teras12’de kahvaltı verdi.
Sönmez, kahvaltıda yaptığı konuşmada, “Arkadaşlar, sevgili dostlar, rekor kırma günümde beni motive ettiğiniz, destek verdiğiniz, plaketle onore ettiğiniz için siz dostlarıma şükranlarımı sunuyorum. Bu kahvaltıyı sizlere şükranlarımı sunmak için düzenledim” dedi.
Sanatçı Tuncay Akça, spor dünyasının önemli isimlerinden Namık Ekin, Sedat Solmaz, Onur Ateş, Bülent Meliközdem, Emre Erzurumoğlu, Murat Yavuz, Bakırköydenhaber gazetesi sahibi Ayson Karabağ’ın katıldığı kahvaltıda Teras12 müdürü Süleyman Beyin ilgisi, ikramları, servisi herkesi çok memnun etti.
Spor Uzmanı Namık Ekin, “Büyüdükçe küçülmesini bileceksin. Bilgili olan kişide saygı olur, sevgi olur. Büyüdükçe küçülmesini bilirsiniz. Hayatımda hiç kimse ile kavga etmedim. Kavga etmeden yaşamınızı sürdürmek elinizde” dedi.
Namık Ekin Hayrettin Sönmez için “Atalarımızdan gelen genleriyle ender sporcularımızdan biri. Hayrettin Beyi herhangi bir spor dalında 3 ay çalıştırın, o spor dalında birinci olur. Savaşçı ruhu var. Çok çalışkan biri ve aklına koyduğunu yapan biri. Disiplinli çalışan, ülkesini, vatanını seven, gençlere örnek olmak için çalışan biri. Tanıdığım için kendi çok şanslı hissediyorum” dedi.
Hayrettin Sönmez’in çalışmaları programlı, düzenli, ikramına kadar düşünen biri. O gün de basının ilgisi oldukça yüksekti. TRT1’de ve gazetelerin spor sayfalarında haberleri okuyan birçok kişiden telefon aldım. Basınla ile iletişiminin çok üst seviyede olduğunu fark ettim. Başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM