• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ÇERKEZKÖY’DE MUHTEŞEM BİR GÜN GEÇİRMEYE VAR MISINIZ?

ÇERKEZKÖY’DE MUHTEŞEM BİR GÜN GEÇİRMEYE VAR MISINIZ?

ÇERKEZKÖY GABRALI HOTEL MÜDÜRÜ SEMİH TEZEL’DEN, BAKIRKÖYLÜLERE  DAVET. Siz de İstanbul’un keşmekeşinden kaçmak isteyip yine de vakit bulup İstanbul’dan uzaklaşamıyorsanız gidebileceğiniz, enerji dolup dönebileceğiniz en ideal yer İstanbul’dan sadece 1 saat uzaklıkta olan ÇERKEZKÖY. Gelin Çerkezköy’ün güzelliklerini, doğasını ve bize sunduğu avantajları beraber keşfedelim. 255 fabrikanın bulunduğu bu bölgeyi bizimle beraber gezin hem güzellikleri beraber […]

ÇERKEZKÖY GABRALI HOTEL MÜDÜRÜ SEMİH TEZEL’DEN, BAKIRKÖYLÜLERE  DAVET.

Siz de İstanbul’un keşmekeşinden kaçmak isteyip yine de vakit bulup İstanbul’dan uzaklaşamıyorsanız gidebileceğiniz, enerji dolup dönebileceğiniz en ideal yer İstanbul’dan sadece 1 saat uzaklıkta olan ÇERKEZKÖY.

Gelin Çerkezköy’ün güzelliklerini, doğasını ve bize sunduğu avantajları beraber keşfedelim. 255 fabrikanın bulunduğu bu bölgeyi bizimle beraber gezin hem güzellikleri beraber yaşayalım hem de siz bize ve belediye başkanımıza önerilerinizi, eksik gördüğünüz şeyleri ve isteklerinizi anlatın. Güzel Çerkezköy’ü birlikte daha da güzelleştirelim.

Çerkezköy’de yiyeceğimiz akşam yemeğinden sonra sokakları, caddeleri, mağazaları Çerkezköy’ün gelişmiş sanayisini beraber gezip sonrasında belediye başkanımızı ziyarete gidip akşam hotelimizde sizleri ağırlamak istiyoruz. Ertesi günün sabahına ise Çerkezköy’ün güzel havasında yürüyüş yapabilirsiniz, kahvaltınızı yapıp sporunuza hotelimizin spor salonunda devam edebilirsiniz ya da saunaya girip güzel bir öğle yemeğinden sonra Tay masajıyla tüm stresinizi atıp kendinizi yenileyebilirsiniz. Akşam yemeğinden sonra Çerkezköy’de gezip çayınızı kahvenizi yudumlayıp güzel bir günü noktalayabilirsiniz.

HOTELİMİZDE

Günlük Tek kişilik oda ücreti……………. 275 TL
Günlük İki kişilik oda ücreti …………… 325 TL

SİZDE ÇERKEZKÖY’DE GEZMEK VE MUHTEŞEM BİR GÜN GEÇİRMEK İSTERSENİZ KAYDINIZI YAPTIRABİLİRSİNİZ.

Hotel hakkında detaylı bilgi almak için www.gabralihotel.com ziyaret edebilirsiniz.

GSM: 0532 3910934

TEL : 0282 7263270

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM