• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Cengiz Köylü: “Özgürlüğe Ve Sevgiye İhtiyaç Duyan Herkesi Bilecik’e Davet Ediyoruz”

Cengiz Köylü: “Özgürlüğe Ve Sevgiye İhtiyaç Duyan Herkesi Bilecik’e Davet Ediyoruz”

Cengiz Köylü: “Özgürlüğe Ve Sevgiye İhtiyaç Duyan Herkesi Bilecik’e Davet Ediyoruz” Köylü İnşaat, Bilecik’in önemli inşaat firmalarından biri. Geçmişte rahmetli Gülabi Köylü tarafından yürütülen bu firma, şimdi ise kardeşi Cengiz Köylü ve oğlu Deniz Köylü ile çalışmalarını sürdürüyor. Biz de Cengiz Köylü ile Bilecik’e dair merak edilen ne varsa sizler için sorduk. Cengiz Köylü 23 […]

Cengiz Köylü: “Özgürlüğe Ve Sevgiye İhtiyaç Duyan Herkesi Bilecik’e Davet Ediyoruz”
Köylü İnşaat, Bilecik’in önemli inşaat firmalarından biri. Geçmişte rahmetli Gülabi Köylü tarafından yürütülen bu firma, şimdi ise kardeşi Cengiz Köylü ve oğlu Deniz Köylü ile çalışmalarını sürdürüyor. Biz de Cengiz Köylü ile Bilecik’e dair merak edilen ne varsa sizler için sorduk.
Cengiz Köylü
23 Aralık 1984 yılında Muş Bulanık’ta dünyaya geldim. Ben 6 aylık bir bebekken Bursa’ya gelmişiz. Ben de ilk ve orta öğretim sürecimi burada yaptım. Sonrasında da askerliğimi yaptım ve evlendim. Evlendikten sonra Bilecik’e yerleştim ve 3 senedir de Bilecik’te ikamet ediyorum. 3 çocuk babasıyım ve inşaat şirketi ve gıda sektörü alanlarında çalışıyorum.
Kardeş sizin için ne ifade eder?
Kardeş gönül aynasıdır. Onunla sohbet edersin, birçok şey paylaşırsın. Konuştuğunuz zaman kardeş sizi açığınızı aramaz, tam aksine eklerinizi kapatır. Ben abimin yanında olduğum zaman kendimi güvende hissediyordum. Fakat şimdi onun eksikliğini oğlu Deniz’den alıyorum. Şimdi bizler sırt sırta verdik ve abimin hayallerini gerçekleştirmek için çabalıyoruz. Hem ailemize hem de şehrimize fayda sağlamak istiyoruz.

Köylü İnşaat hikayesini bize anlatır mısınız?
Köylü İnşaat Gıda 1999 yılında gıda firması olarak kurulmuştur. Zamanla sektöründe liderliğe oynayan bir firmaya dönüşmüştür. 2010 yılında inşaat sektörüne giriş yapan firmamız aynı başarısını
Rahmetli abim Gülabi Köylü tarafından temeli atılan bir inşaat firması. Bu firmayı kendisi kurdu, bizleri de başına topladı ve inşaat sektörü alanında yetişmemizi sağladı. Bize her zaman büyük hedefler içerisinde olmamızı söyledi. Bizler de onun yolunda ilerleyeceğiz ve oğlu Deniz Köylü ile birlikte villa yaparak, İstanbul’da yaşasa da topraktan kopamayan kim varsa toplayacağız. 35 tane evi buraya toplamayı düşünüyoruz. Gerek örflerimizde gerekse de adetlerimizde, sevgi ve saygı anlayışımız ile rol model olacağız. Burası özellikle de hava değişimine ihtiyaç duyan kişiler için maden değerinde olacak. Abimin hatırasını, üzerine katlayarak ilerleteceğiz.

Bilecik için ihtiyaç duyduklarınızdan bahseder misiniz?
Bilecik’te eğitimcilere ihtiyacımız var. Eğitim kurumlarına uygun olarak arsa ve bina yaptıracak tanıdıklarım var. Yatırımı çocukların eğitimine harcamak son derece önemli bir durum. Bilecik’e bu anlamda yardımımızın dokunmasını istiyoruz. Abim de böyle olmasını istediği için, onun ardından bu işin peşine düşmek bizim görevimiz artık.
Emekliler için bir teklifiniz var mo?
Elbette. Bilecik’te bir dairenin fiyatı 200 ve 300 bin fiyatı aralığında değişiyor. Ve buranın yaşam kalitesi, havasından suyuna ve hatta toprağına kadar insanın yaşam kalitesini de artırıyor. Burada yaşayan her insan sevgiyle, neşeyle ve enerjiyle dolu. Ben de sevginin, esas ilaç olduğuna inanıyorum. Birçok merkezi yere de yakın olduğu için, burası herkes için son derece cazibesi olan bir konumda yer alıyor. Emekliler de gelsinler burada misafirimiz olsunlar, onları burada ağırlamak bizim için bir şereftir. Onlara ikramda bulunabilmemiz için bizlere şans tanırlarsa çok sevinirim.
Hedefleriniz nelerdir?
Tanrı, insanları büyük şeyler için yaratmıştır. Bu yüzden de hepimizin birçok görevi vardır. Bu görevler için de bize verilen süre oldukça kısadır ve yenilmesi gereken de çokça kötü niyetli insan vardır, tehlike vardır. Bir o kadar yapılması gereken iyilikler de vardır. İşte bu yolda sabır, azim ve sebat her şeyin üstesinden gelir. Bizim de sabrımızla beraber birçok hedefimiz var. İnsanlara faydalı olmak, ülkemize faydalı olmak, rol model olmak, iyi bir baba olmak, annemize hayırlı bir evlat olmak, komşulara iyi bir komşu olmak ve iyi bir arkadaş olmak. Bunların yanı sıra misafirperverliğimizi de korumamız gerekiyor. Kalp kırmadan, hataları düzelterek, insanlığa faydalı işler yaparak çok çalışmak da hedeflerimiz arasında yer alıyor. Bu sebeple de gerekirse kapı kapı gezip, iyi insanları ilçemizde ağırlamak isterim. Yani benim başlıca hedefim çalışmak çalışmak çalışmaktır.
Bize biraz Bilecik’i anlatır mısınız?
Marmara Denizi’ne bağlı olmayan, büyük şehirden uzak küçük kendi halinde bir yerdir burası. Yaşanacak tertemiz havası ve doğasının yanı sıra sessizliği de huzur verir. Buraya gelen insanı, tabiat adeta kolları arasına alır ve şifasını verir. Ben de böylesine güzel ve eşsiz bir yerde yaşadığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.
Burada Umut Var
İstanbul gibi kalabalık ve bir o kadar büyük bir yerde ozon iğnesi ile hayata tutunmaya çalışanlar, buyursunlar misafirim olsunlar. Kendilerine hem ilçemizi gezdirelim hem de güzel birer kahvaltı ile bölgemizi tanıtalım. Mis gibi havasıyla, doğasıyla, samimi insanlarıyla,
sessizliğiyle herkese huzur kapısı olalım. Bilecik, konumu itibariyle iki büyük şehrin de tam ortasında yer alıyor. İstanbul’a da Ankara’ya da 2 saat uzaklıkta. Eskişehir’e 1 saat ve Afyon’a da 1 saat mesafede olan ilimizin rehberi olmaya bizler hazırız.
Bilecek için neler gerekli?
Bilecik’in kendi kabuğunu kırması ve başını dışarı çıkarması gerekiyor. Farklı projelerle tüm ülkeye adımızı duyurabilir ve ufkumuzu açabiliriz. Ben buna inanıyorum. Özellikle de memleketi Bilecik olan herkesin, bu şehre sahip çıkmasını istiyorum. Fırsatçılık bir şey kazandırmaz, kazandıran şey sevgi ve paylaşmaktır.
Bilecik’te yer alan dairelerin fiyatları ne şekildedir?
Burada yaşamak isteyenler için çok lüks daireler 3 oda 1 salon gibi boyutlardan oluşuyor. Fiyatlar ise 150 bin Türk Lirası ve 300 bin Türk Lirası aralığında. Burası küçük gibi görünse de aslında birçok zenginliği de içerisinde barındırıyor. Çeşitli doğal ürünlerden gezilecek doğa harikası yerlere kadar her şey mevcut. Bizim de şehir içinde yapmış olduğumuz dairelerimiz ve projesi süren inşaatlarımız var. Ve bizler insanların mutluluğunu önemsediğimiz için ödeme kolaylığı da sunuyoruz. Yavaş yavaş ödeme yapanlara 8 ay içerisinde dairelerini teslim edebilir ve mutlu bir hayat sürmelerinde aracıları olabiliriz.
Bunların haricinde Bilecik’te 35 villalık bir projemiz var. Bunun için beraber yaşayacağımız insanları seçmek istiyoruz. Bu proje için 10 bin lira peşin, kalanını ise ayda 5 bin liralık taksitlerle alacağız. Biz inşaatı 1 senede tamamlayacağız, tesliminde sonra da kredi kullanabilme şansınız olacak. Bu proje;
• Hem ekonomik olacak
• Hem inşaat sektörüne hem de müşteriye kazandıracak
• Hem de geleceğe bir yatırım olacak. Bunların yanı sıra birlikte yaşamanın keyfi de tüm bu olanaklara ek olacak
İletişim için: 05331504911

Ana Sayfa


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM