• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Beyoğlu Beyzade Canlı Müzik’te Azerbaycan Gecesi

Beyoğlu Beyzade Canlı Müzik’te Azerbaycan Gecesi

Beyoğlu Beyzade Canlı Müzik’te Azerbaycan Gecesi Azeri müziğini sevdiren sanatçımız Cavit Tebrizli İstanbul’da çıkış yaptı. Beyzade’de her Cuma akşamı canlı müzik yapmaya ikna ettik. Cavit Tebrizli her Cuma akşamı Beyzade Canlı Müzik’te sahne alacaktır. Azeri müziğini sevenleri bekliyoruz. Azeri kökenli insana değer veren ve içinde sevgi barındıran insanların bir arada olacağı özel bir gündür. Azeri […]

Beyoğlu Beyzade Canlı Müzik’te Azerbaycan Gecesi

Azeri müziğini sevdiren sanatçımız Cavit Tebrizli İstanbul’da çıkış yaptı. Beyzade’de her Cuma akşamı canlı müzik yapmaya ikna ettik. Cavit Tebrizli her Cuma akşamı Beyzade Canlı Müzik’te sahne alacaktır. Azeri müziğini sevenleri bekliyoruz. Azeri kökenli insana değer veren ve içinde sevgi barındıran insanların bir arada olacağı özel bir gündür. Azeri müziği düşündüren, hayal kurduran ve eğlendiren bir türdür.

Dostluk köprüsünün kurulacağı bir gece olacaktır
Güre Termal Resort Hotelden Azerilere 2 Gün Hedeye Vererek Davet edildi.

Bu gecede Kars ve Azeri müziğini seven dostlar için bir çekiliş yapalım. Çekiliş sonucunda şanslı kişi 2 gün boyunca Termal Hotel’de misafirimiz olsun demesi de çok hoşuma gitti. Sanatçımız Cavit Tebrizli için dostlarım Ankara’dan Bolu’dan Bursa’dan kalkıp geldiler. Bu gece burada olan tüm dostlarım adına bir ricam olacaktır. Biz paylaşmayı seven ve birbirine destek olan bir milletiz. Bizde bir atasözü vardır ‘’Veren el, alan elden üstündür.’’.Bir misafir geldiğinde 9 tane kısmet bırakır derler. Burada bulunan dostlarımı bir gece misafir edin.

Beğendiklerinde daha fazla kalabilirler. Güre Termal Resort Hotel yöneticisi Ali Osman Güler, sizin gibi değerli sanatçılarımızın isteği başımızın gözümüzün üstüne dedi. Beyzade’de bulunan herkes ayakta alkışladı. Masada oturan herkese Cavit Tebrizli kartını teslim etti. Bir sonraki hafta Cuma günü bende burada olacağım diyerek eğlence devam etti. DUYSİAD başkanı Ahmet Kızılöz, sanatçımıza onur sanatçısı olarak pilaket verdi. Pilaket teslim edildikten sonra‘’Derneğimizin 350 üye ve 50 ülkeden temsilcisi vardır. Derneğimizin amacı üyeler arasında ticari işlerin yapılmasını sağlamak ve üyelerimize dışarıda temsilci sağlayarak Pazar payının artmasında katkıda bulunmaktır. Birlik ve beraberlik içinde çalışıyoruz. Derneğimizin üye sanatçılarını fuarlarda veya tanıtım film afişlerinde tercih ediyorlar. Birlik beraberlik içinde olarak birbirimize destek olalım. Mutlu olalım ve gençlere güzel bir model olalım.’’dedi.

Sanatçımız Cavit Tebrizli ‘’ İş dünyasının eli, gözü kulağı olmaktan gurur duyarım. Ürünlerinizin dünya pazarlarının raflarında yerlerini almasını gönülden kutluyorum. Desteğe her zaman hazırım.’’dedi.

Müzik salonda insanlarda deprem etkisi yarattı. Herkes dans etti ve harika bir gece oldu. Gazeteci Ayson Karabağ ‘’Bu gece kendiniz için dost seçme günüdür. İş yapabilir ve tanışabilirsiniz. Her Cuma yeni insanların dostlarımızın buluşma günü olacaktır. Türkiye’de yapılan bu ilk gecemizi yayma ve çoğaltma günü olacaktır.
Güre Termal Resort Hotel Rez için 0212 9360675

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM