• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Başkanım,Bakırköy vatandaşının meydan ile ilgili görüşlerini size aktarmak isterim.

Başkanım,Bakırköy vatandaşının meydan ile ilgili görüşlerini size aktarmak isterim.

Başkanım,Bakırköy vatandaşının meydan ile ilgili görüşlerini size aktarmak isterim. Bakırköy, medeniyetlerin, özgürlüğün, kültürlü insanların, aydınların yaşadığı bir ilçe. Cumhuriyet Meydanı da Bakırköy’e yakışan, ilçeye tam anlamıyla uyum sağlayan bir isim. Aydın insanların, kültürlü insanların, Cumhuriyet için mücadele eden ve bu rejim için yaşamak isteyenlerin çalıştığı insanların sizden de birtakım istekleri var. Halk, Cumhuriyet rejimine yakışan […]

Başkanım,Bakırköy vatandaşının meydan ile ilgili görüşlerini size aktarmak isterim.

Bakırköy, medeniyetlerin, özgürlüğün, kültürlü insanların, aydınların yaşadığı bir ilçe. Cumhuriyet Meydanı da Bakırköy’e yakışan, ilçeye tam anlamıyla uyum sağlayan bir isim. Aydın insanların, kültürlü insanların, Cumhuriyet için mücadele eden ve bu rejim için yaşamak isteyenlerin çalıştığı insanların sizden de birtakım istekleri var.

Halk, Cumhuriyet rejimine yakışan bir yöneticiyi istiyor, böyle birini bekliyor. O yüzden de sorunlarımızı sizinle paylaşmak isterim.

Başkanım,

Deprem gibi bir sorunumuz var. Deprem için binaların çürük raporu konusu ise hayli uzun zamandır gündemde yer alıyor. Bu afet için insanların kapısını çalmak, bilgi almalarını sağlayacak ve güvenecekleri insanlara ihtiyaç var.

Bakırköy’de yollarımız bozuk durumda, parklar ise neredeyse dökülmüş durumda. Çöp kutularının olmadığı bir ilçeden bahsediyoruz. Bu konuda hem esnafın hem misafirlerin hem de Bakırköy halkının beklentileri var.

İlçemizin en büyük sorunları işsizlik, Bakırköy esnafı iş yapamaz hale geldi. Bunca insan aç durumdayken, sizin meydana Tarık Akan koymanıza anlam verilmediğini bizzat halk söylüyor, size de iletmemi istiyorlar. Niçin bu kadar sıkıntının yer aldığı bir dönemde, bu tarz durumları gündeme getiriyorsunuz? Bu konuda düşünceleriniz ve fikirleriniz her ne ise, bizler de ilçenin basın kolu olarak bunu vatandaş ile paylaşmak, kendilerini aydınlatmak isteriz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM