• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Başkan Rasim Daşhan’dan Şaphane’nin Yeni Güzel Yüzü

Başkan Rasim Daşhan’dan Şaphane’nin Yeni Güzel Yüzü

Başkan Rasim Daşhan’dan Şaphane’nin Yeni Güzel Yüzü Şaphane ilçesi içinde barındırdığı potansiyel ile marka şehir olma yolunda büyük adımlarla ilerlemekte. Ekonomik, sosyal ve kültürel değerler bakımından oldukça zengin olan Şaphane’nin aktif potansiyelinin bölgede hem yaşamını hem de ticaretini idame ettirenlerin fırsat olarak görmeleri ve değerlendirmeleri gerekiyor. Mevcut standartların üzerinde yaşamak, potansiyeli daha da arttırmak için […]

Başkan Rasim Daşhan’dan Şaphane’nin Yeni Güzel Yüzü
Şaphane ilçesi içinde barındırdığı potansiyel ile marka şehir olma yolunda büyük adımlarla ilerlemekte. Ekonomik, sosyal ve kültürel değerler bakımından oldukça zengin olan Şaphane’nin aktif potansiyelinin bölgede hem yaşamını hem de ticaretini idame ettirenlerin fırsat olarak görmeleri ve değerlendirmeleri gerekiyor. Mevcut standartların üzerinde yaşamak, potansiyeli daha da arttırmak için yapılacak ilk eylem bölgeye gereken değeri verip markalaştırmaktır.yeni strateji planıyla İş adamlarimiz çalışmalarına ivedilik kazandıracağına inanıyorum.
Bölgemizin sağlıklı güvenilir bir ticari potansiyele sahip olduğunu gören yeni yatırımcılar şimdiden mevcut cevheri değerlendirmeye başladı bile.Buna dayanak alıp büyük ve ticaretin daha faal olduğu şehirlerdeki tüccarlarla görüşüp pazar olanaklarını göstermeye devam edeceğiz.
Şaphane ayrıca doğasıyla temiz havası ve nezih ortamındaki huzurla iç turizme de adım atmaya hazır bulunmaktadır.
İş adamların şaphane’ye davet edıyoruz.misafirimizi olun 0532 3910934

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM