• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bakırköy’den Haber Gazetesi 7 yaşında!

Bakırköy’den Haber Gazetesi 7 yaşında!

Bakırköy’den Haber Gazetesi 7 yaşında! Her şey bundan 7 yıl önce başladı. Bakırköy halkı gazetemizle tanıştı. ‘Bu şehirde biz de varız, bu şehirde sizden biriyiz, sizin sözünüz olmaya geldik’ dedik ve 7 yıl boyunca her gün Bakırköy halkıyla buluştuk. Bu yolculukta bizlerle başta okuyucularımız olmak üzere, reklam veren kurumlarımız, tüm emekçilerimiz ve çalışanlarımız var. Bakırköy’den […]

Bakırköy’den Haber Gazetesi 7 yaşında!

Her şey bundan 7 yıl önce başladı. Bakırköy halkı gazetemizle tanıştı. ‘Bu şehirde biz de varız, bu şehirde sizden biriyiz, sizin sözünüz olmaya geldik’ dedik ve 7 yıl boyunca her gün Bakırköy halkıyla buluştuk.

Bu yolculukta bizlerle başta okuyucularımız olmak üzere, reklam veren kurumlarımız, tüm emekçilerimiz ve çalışanlarımız var. Bakırköy’den Haber bütün yönleri ile haberlerinden reklamlarına kadar bölgenin yapısını ve dokusunu tam 7 yıldır sayfalarına taşıyor. Geldiğimiz noktada Bakırköylü okuyucularımız ve Bakırköy iş dünyasının sesi olmakla birlikte gelişimleri ve bu gelişimin bir parçası olmak bizim için çok değerli ve heyecanlı oldu.

Bakırköy ekonomisi artık sadece Türkiye’nin değil dünyanın da etkileyicisi, güçlü ekonomisiyle yö veren konuma sahip üretim kapasitesi, işlem hacmi, turizm coğrafyası ve kaynakları ile pek çok alanda öncülük eder durumda. Bakırköy şehir kimliğini her zaman korumuş ve geliştirmiş ender ilçelerden biri ve artık diğer ülkeler gibi yarıştığı bu süreçte büyük rol oynamaktadır.

Bakırköy’den Haber olarak biz 7 yıllık zamanda şehrimizin büyümesi ve gelişmesine katkı sağlayan markaların işlerini sayfalarımıza taşıdık ve onlarla birlikte bu gururu yaşadık. Değişen sektörle birlikte yeri geldi biz de değiştik, yerel gazetecilikte farklılaşmayı esas aldık. Sadece bülten gazeteciliği değil özel içeriklerle tüm Bakırköy halkına seslendik. Bakırköy’den Haber ek sayfaları bu ilçe için sadece bir gazete değil, farklı dinamikleri olan enerjisiyle, şehrin yapısına ve dokusuna değinen bir ses oldu. Aynı zamanda ulusal platforma giden yolda köprü görevi gördü.

Basın sektöründe özel haberlerle okura farklı habercilik anlayışı yansıtan gazetemizi bugünlere getirmenin gururunu yaşıyoruz.

Yenilikçi, farklı, dinamik bir bölge gazetesi olma yolunda ilerlerken bu yolculukta bize eşlik eden tüm Bakırköylü okuyucularımıza, Bakırköy iş dünyasına ve gazetemize emek veren tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM