• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bakırköy Kaymakamına Polis Memurunun Ceza Kesmesi İle İlgili Hatırlatma

Bakırköy Kaymakamına Polis Memurunun Ceza Kesmesi İle İlgili Hatırlatma

Bakırköy Kaymakamına Polis Memurunun Ceza Kesmesi İle İlgili Hatırlatma Saygı Değer Kaymakamım, Hafta içi saat 09:00 sıralarında bir polis memurumuzun elinde bir makbuz tuttuğunu, Çardak restoranın’da Oturarak geçen araçlara ceza kestiğini gördüm. bizde 2 ci binada oturuyoruz. Ben de bir vatandaş olarak bu polise görev verenlere seslenmeyi kendime görev bildim. Tayyareci Sokak’ta 40 yıllık bir […]

Bakırköy Kaymakamına Polis Memurunun Ceza Kesmesi İle İlgili Hatırlatma

Saygı Değer Kaymakamım,

Hafta içi saat 09:00 sıralarında bir polis memurumuzun elinde bir makbuz tuttuğunu, Çardak restoranın’da Oturarak geçen araçlara ceza kestiğini gördüm. bizde 2 ci binada oturuyoruz. Ben de bir vatandaş olarak bu polise görev verenlere seslenmeyi kendime görev bildim. Tayyareci Sokak’ta 40 yıllık bir alışkanlık ve tanınmışlık var. Buradaki herkes birbirini tanır. Burada çok gereksiz sebeplerle o kadar çok insana ceza kesilmiş ki kendileriyle sohbet edince bunu çok iyi anladım… Hatta size bu konu hakkında bir yaşanmışlık anlatmak isterim. Saat 10:00 sıralarında babasının vefat haberini alan biri, Çardak restoranın yanından çıkarak hastaneye gitmiş ve hastaneden de babasının vefat kağıdını alarak mezarlığa doğru yol almıştı. Bu kişinin öğleden sonra bir kağıtla daha karşılaşma durumu var ne yazık ki. Evet bu kağıt bir ceza makbuzudur. Size sorarım bu durum adil midir?

Sizden rica ediyorum, lütfen Bakırköy yetkilisi olarak devletin yüksek mercilerine bu sorunlarımı iletiniz. Sorunlarımızı bilelim ve cezanın hak edenlere yazılması yönünde çalışmalarımızı sürdürelim. İnsanların nefretini değil sevgisini kazanalım. Trafik kurallarını ihlal etmeyenlere ceza yazılmasın. Gerekirse bu konuda eğitim verelim, işini bilenler ve insan olanlar yapsın. Bu sorunu bir yetkili olarak sadece siz çözebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM