• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bakırköy ‘de Belediye Seçimi İçin Esnaf Kahvalti’da  Biraraya Geldi

Bakırköy ‘de Belediye Seçimi İçin Esnaf Kahvalti’da Biraraya Geldi

Bakırköy ‘de Belediye Seçimi İçin Esnaf Kahvalti’da Biraraya Geldi Mesut Batur’dan Bakırköylü bu seçimde iyi düşünsün, iyi dinlesin, iyi görsün, Ona göre Başkan Seçsin! Dedi Bakırköy Esnaflarin’dan Semet özyıldız,İsak bektaşoğlu, Dr Elmira İnal , Ferhat Poşul, Murat Kadır Kesici, Murat Kara, Cem sonyurek,Matluba Ashiralieva fizik Tedavi uzmanı, Digüza Recepova, ve Bakırköy’de Ülkücü İşçiler Derneği’nin kurucusu […]

Bakırköy ‘de Belediye Seçimi İçin Esnaf Kahvalti’da Biraraya Geldi
Mesut Batur’dan Bakırköylü bu seçimde iyi düşünsün, iyi dinlesin, iyi görsün, Ona göre Başkan Seçsin! Dedi

Bakırköy Esnaflarin’dan Semet özyıldız,İsak bektaşoğlu, Dr Elmira İnal , Ferhat Poşul, Murat Kadır Kesici, Murat Kara, Cem sonyurek,Matluba Ashiralieva fizik Tedavi uzmanı, Digüza Recepova, ve Bakırköy’de Ülkücü İşçiler Derneği’nin kurucusu ve başkanı olan, Bakırköy’de esnaflık yapan Bakırköylüler bir araya geldi.

MESUT BATUR
Burada doğdum, büyüdüm ve yetiştim. Çocuklarımın, eşimin, babamın, annemin yaşadığı tek yer Bakırköy. Bizim tek ilçemiz Bakırköy. Bir Bakırköylü olarak burası iş adamlarının ve dernek başkanlarının buluştuğu tek noktasıdır. İstedik ki Ankara merkezinin, atamalara gereğini göstermeyen, Bakırköy halkını ihmal eden, kulak vermeyen başkan atamaları benim gibi Bakırköylüleri rahatsız ediyor. Halkın adına bu mesajımızda, merkezden bizi yönetmeye kalkan politikacılara hatırlatma yapmak istedik. Bakırköy’de 30’a yakın aday var. Bu adayların içinde seçimleri sağlıklı bir şekilde sağlayabilseler daha adaletli olurdu.

BAKIRKÖY’Ü DÜŞÜNENLER

Bakırköylü olarak ister sağcı olun, ister solcu olun, ister Ermeni vatandaşı olun, isterseniz Süryani olun, hepimizin ortak düşüncesi Bakırköy.

Bizim dinimizde insan tanımak istiyorsanız;

Birlikte yemek yiyin, alışveriş yapın, seyahat edin, sonra karar verin, derler. Bir insanı bu şekilde daha yakından tanımış olursunuz, derler.

Bakırköy’de yaklaşık 5 yıldır Bülent Kerimoğlu başkanlık yapıyor.

Sizleri geriye götürerek, hatırlatmalar yapalım ve gözden geçirelim. Bakırköy’de ki hizmetlerini gördük, yaşadık ve duyduk.

Şimdi sıra Bakırköylüler’de

Bakırköylü olarak düşünelim, bize hizmet eden, bizimle ilgilenen, Bakırköy’ün eli, kulağı olan, Bakırköy’ün gözü olan, Bakırköy için çalışan, oyumuzun hakkını verecek, hizmet edecek bir başkana oy verelim. Körü körüne kimseye oy vermeyelim.

Bir atasözünü hatırlatmak istiyorum.

‘Giden, geleni aratır.’ Bize Ateş Ünal Erzen, başkan aratır hale getirdi.

Hatırlayalım ve Bu sorularımıza ‘da başkan dan cevap bekliyoruz.?

1-Yeşilköy’de Sanat Evinde ve Ataköy’de Sanat Evinde çay, pasta ve gazete vardı. Vatandaş giderdi, otururdu, çayını yudumlayıp, gazetesini okurdu. Bunu Ateş başkan yapmıştı. Bülent Kerimoğlu geldi, pastayı ve gazeteyi kaldırdı ve şimdi Yeşilköy’de vatandaş içerisinde oturamıyor. Dışarı atıldılar resmen. Bunu Yeşilköylü vatandaşlar yaşıyorlar.
2- Bülent Kerimoğlu geldi, işçisiyle 2 kez greve gitti. İşçisi ile kavgalar yaşadı. İşçisinin sürekli yerini değiştirerek, doğru düzgün çalıştıramadı. İşçisiyle kavga eden bir başkan
3- CHP ilçesi ile sürekli kavgalar içerisinde.
4- CHP ilçesi bizi Bakırköylü yönetir, bizi Esenyurt yönetemez diyorlar.
5- Çaycısını dövdü diye haber çıktı. Bu haberin aslı nedir?
6- Başkan yardımcısı Erkan Kılıç para alıp kaçtı diye haberleri çıktı. Bu olay nedir?
7- Ebuzziya Caddesi esnafına kahvaltı verdi. Vaatlerde bulundu. Caddenin trafiğe kapatılacağını ve aydınlatılacağını söyledi. Daha sonra ilgilenmedi. Şimdi esnaf tek tek işlerini bırakmak zorunda kaldı. Söz verdiniz, sözünü tutmadınız.
8- Esnaf, iş yeri kurduğunda, ruhsat için üst yönetimden, aşağıdaki zabıtaya kadar rüşvet verildiği söyleniyor. Esnaf nasıl ayakta kalsın. Bu konuda bizleri aydınlatsın.

Bu konular hakkında bizleri bilgilendirsinler, bunlara cevap versinler. Haftaya başka konular var. Bize misafir olduğunuz için, katıldığınız için, Bakırköy’ü düşündüğünüz için, ilginize teşekkür ederim.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM