• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bakırköy 3 Prestijli Caddesiyle Yeni Yüzüne Kavuşuyor

Bakırköy 3 Prestijli Caddesiyle Yeni Yüzüne Kavuşuyor

Bakırköy 3 Prestijli Caddesiyle Yeni Yüzüne Kavuşuyor Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’ndan Müjdeli haber!Bakırköy’ün 3 caddesini İstanbul’un en prestijli caddeleri yapacağız! Bakırköy İstanbul’daki en eski yerleşim yerlerinden biri caddelerimizi yenilenememiz, geliştirmemiz, insanlara tanıtmamız lazım diyen Başkan Kerimoğlu Fahri Korutürk caddesi, Ebuzziya Caddesi ve İstanbul Caddesi üzerindeki çalışmalarının işinin ehli mimarlarla devam ettiğini açıkladı. Ebuzziya Caddesini […]

Bakırköy 3 Prestijli Caddesiyle Yeni Yüzüne Kavuşuyor

Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’ndan Müjdeli haber!Bakırköy’ün 3 caddesini İstanbul’un en prestijli caddeleri yapacağız! Bakırköy İstanbul’daki en eski yerleşim yerlerinden biri caddelerimizi yenilenememiz, geliştirmemiz, insanlara tanıtmamız lazım diyen Başkan Kerimoğlu Fahri Korutürk caddesi, Ebuzziya Caddesi ve İstanbul Caddesi üzerindeki çalışmalarının işinin ehli mimarlarla devam ettiğini açıkladı.

Ebuzziya Caddesini trafiğe kapatacağız!

Ferah, temiz,prestijli caddelerimiz olacak.

Fahri Korutürk ve Ebuzziya Caddelerinde hatta İstanbul Caddesini de içine alacak şekilde kent estetiğine uygun dış cephe uygulamasını esnafımızın desteğiyle bir an önce hayata geçirilmesi için esnafımızla konuştuk, biz belediye olarak hukuki mevzuatı yerine getiricez ve dış cephe uygulamasını da esnafımız gerçeklerştirecek. Bu tarihi değişimi, bu prestijli caddeleri Bakırköy’ümüze el birliği içinde biz kazandıracağız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM