• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Ayson Karabağ’dan Ataköy TURYAP Çalışanlarına İletişim Semineri

Ayson Karabağ’dan Ataköy TURYAP Çalışanlarına İletişim Semineri

Ayson Karabağ’dan Ataköy TURYAP Çalışanlarına İletişim Semineri Ataköy TURYAP çalışanlarına iletişim semineri verildi. Resul Memiş, Aziz Çalkap, Zehra Gözde Aydınonat, Erbil Sevindik, Ahmet Yunus Bingöllü ve İsmail Özdemir’in de katıldığı seminerde konuşan İbrahim Öz, bölgedeki bilgili ve becerikli emlakçi, satış elemanları uzmanları yetiştirmek gerektiğine inandıklarını belirterek, “Bunun için sizlerle buluşarak tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum. Misafirimiz olun […]

Ayson Karabağ’dan Ataköy TURYAP Çalışanlarına İletişim Semineri

Ataköy TURYAP çalışanlarına iletişim semineri verildi. Resul Memiş, Aziz Çalkap, Zehra Gözde Aydınonat, Erbil Sevindik, Ahmet Yunus Bingöllü ve İsmail Özdemir’in de katıldığı seminerde konuşan İbrahim Öz, bölgedeki bilgili ve becerikli emlakçi, satış elemanları uzmanları yetiştirmek gerektiğine inandıklarını belirterek, “Bunun için sizlerle buluşarak tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum. Misafirimiz olun bize ayna tutun, Yabancı göz terazidir. İyi emlakçi olmak, yol gösterici olmak, ilçemizi ülkemizi pazarlarken nelere dikkat etmeliyiz İşimizi görevimizi daha iyi nasıl yapabiliriz. Tecrübelerinizden bilgilerinizden istifade edelim” şeklinde konuştu.

Gazeteci – yazar Ayson Karabağ da Hz. Ali’nin ‘Zenginliğin en iyisi akıl zenginliği’ sözünü ve Kuran-ı Kerim’de da oku emri olduğunu hatırlatarak, “Kafamızda karamsarlık ve sorunlarımızı sıkıntılarım dolu gidiyoruz dolu geliyoruz. Telefonda dahi nasılsınız? Sorusuna ‘Çok kötüyüm diyerek başlıyoruz. Gelin kendinizi yatırım yapın. Her gün kitap okuyun, her gün gazete okuyun, her gün dergi karıştırın” dedi.

Karşınızdakini dinleyin ona kulak verin diyen Karabağ, ‘Bunun için dinlemenin kulak vermenin ne olduğunu bilmek gerekir. Bir görüşü bir fikri masaya koyacak kapasitede olmak lazımdır. Sevginin kaynağının şefkat duygusu olduğunu kavramak lazımdır. Kendimizi iyi tanıyalım Hitap şeklinin öğrenelim. Vücut dilimizi iyi kullanmalıyız. Oturma biçimimiz tek tek gözden geçirmek gerekir.” diye konuştu.

Bilginin her kapıyı açan bir anahtar olduğunu dile getiren Karabağ, “Giysinizle ağırlanırsınız bilginizle uğurlanırsınız. Söz verdiğinizde sözünüzde durun. Çevre edinin, dost kazanın. Satış yapacaksınız, mail atması, mektup göndermesini bilin ve sosyal medyayı iyi kullanın. Ulusal medyaya ilan vermek, google’da reklam verebilmek sizi avantajlı bir duruma getirir.” şeklinde konuştu.

Müşterilerin sıkı takıp edilmesi gerektiğini de hatırlatan Karabağ şunları söyledi; “Çevrenizi arttırın ve her türlü insanla diyalog kurun. Sabırlı ve istekli olun bölgenize hakim olun. Yaptığınız işin hakkın verin. Bu masaların ofisin kıymetini bilin. Şansınızı iyi kullanın. İstanbul’un incisi Bakırköy’de yaşıyorsunuz. Karışınızdaki ile iyi bir iletişim kurar ve kendinizi geliştirirseniz ‘yuvarlanan taş yosun tutmaz’ misali başarılı olursunuz.”

Konuşmaların ardından kursiyere sertifikaları takdim edildi, günün hatırası olarak da toplu fotoğraf çekimi yapıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM