• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Arnavutköy’de Günün Her Saatinde Etzade Molası

Arnavutköy’de Günün Her Saatinde Etzade Molası

Arnavutköy’de Günün Her Saatinde Etzade Molası Bayram Ali Duran kimdir? 13 Ekim 1988 yılında Erzurum, Horasan’da doğdum. Ortaokulda eğitim hayatımı sonlandırdım. 12 yaşında çırak kalfa olarak hizmet sektöründe çalıştım. Buradaki müşterilerim de patronum da benim öğretmenim oldular. Bana hem görev verdiler hem de öğrettiler. Ben de bu süreçte kendimi yenileyerek okumak istedim. Müşterilerime de bu […]

Arnavutköy’de Günün Her Saatinde Etzade Molası

Bayram Ali Duran kimdir?

13 Ekim 1988 yılında Erzurum, Horasan’da doğdum. Ortaokulda eğitim hayatımı sonlandırdım. 12 yaşında çırak kalfa olarak hizmet sektöründe çalıştım. Buradaki müşterilerim de patronum da benim öğretmenim oldular. Bana hem görev verdiler hem de öğrettiler. Ben de bu süreçte kendimi yenileyerek okumak istedim. Müşterilerime de bu süreçte tanıyarak hizmet etmek, karşılamak ve uğurlayarak huzurlu bir ortamın keyfini onlara yaşatmak istedim. Çalışmalarımı da bu şekilde sürdürdüm.

Etzade’de Çalışan Müdürümüz Bayram Ali Duran

Uzun yıllardır hizmet sektöründe bulunan Bayram Bey, Anadolu’nun zengin kültüründen almış olduğu ilhamla oluşturduğu kahvaltı kültürünü ve testi kebabı ile konuklarına lezzet sunmaktadır. Bu mekanda sizleri de misafir olarak ağırlamak için canla başla çalışmalarını sürdürmektedir. Siz de burada misafir olabilir ve Anadolu mutfağının tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

“Bize gelen müşteriler bizim gözümüzde ya kraldır ya da bebektir”

Bizim temelde aldığımız cümle “Bize gelen müşteriler bizim gözümüzde ya kraldır ya da bebektir”. Biz tüm çalışmalarımızı bu felsefe ile sürdürüyoruz. Bebek olursa tatlı dille karşılıyoruz, kral olursa da arzularını eksiksiz bir şekilde yerine getirmeye çabalıyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM