• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Arnavutköy İlza  Mobılya Dekeresyon ‘dan İlyas  Acar

Arnavutköy İlza Mobılya Dekeresyon ‘dan İlyas Acar

Arnavutköy İlza Mobılya Dekeresyon ‘dan İlyas Acar İlyas Açar kimdir? Sinop’luyum. Eğitim durumum ilköğretim mezunu. Evli ve 3 çocuk babasıyım. Neden okumadığınızı bizimle paylaşır mısınız? O dönemlerde imkan olmadığı için, 12 yaşında Esenler’de babamın aracı olduğu mobilyacı yanında çırak olarak çalıştım. Bu süreçte hiçbir para talebinde bulunmadık. Verilen işleri yaptım. Çıraklık sürecini burada doya doya […]

Arnavutköy İlza Mobılya Dekeresyon ‘dan İlyas Acar

İlyas Açar kimdir?

Sinop’luyum. Eğitim durumum ilköğretim mezunu. Evli ve 3 çocuk babasıyım.

Neden okumadığınızı bizimle paylaşır mısınız?

O dönemlerde imkan olmadığı için, 12 yaşında Esenler’de babamın aracı olduğu mobilyacı yanında çırak olarak çalıştım. Bu süreçte hiçbir para talebinde bulunmadık. Verilen işleri yaptım. Çıraklık sürecini burada doya doya yaşadım, her detayı öğrendim. Ağacı kullanılacak hale getirmeyi ve ağaca can vermeyi ve güzel bir sonuç çıkarmayı öğrendim. Ben orda o ustaların elinden çıkan mutluluğu ve güzelliği bizzat gördüğüm için bu işi çok sevdim.

Mobilya alanında nasıl işlere imza atıyorsunuz?

Müşteri ne isterse onu yapıyorum. Mutfak isterse mutfak, oda isterse oda. Onun hayalinden geçen ne ise, onu ortaya çıkarıyorum. İsteğini kendisinden dinlerim, sonra da 20 günde ne istiyorsa yapar kendisine teslim ederim. İç kapı, mutfak, ayakkabı dolabı… Yani neyi arzuluyorsa o yapılır. Eğer ki iş büyükse, atölyemi de işin olduğu yere taşırım. Orda bir an önce yapar sonra da teslimini gerçekleştiririm. Ben işimin sorumluluğunu bildiğim için, sözümde de durmak için çok çalışmanın peşine düşerim ve zamanında da teslim ederim.
Mutfak dolabı
Ytak odası
Banyo dolabı
Laminat parke

0535 3880427

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM