• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Acıbadem Hastanesin’den Dr.Naser Dadaşzade’ ın Gençlere Tavsiyeleri

Acıbadem Hastanesin’den Dr.Naser Dadaşzade’ ın Gençlere Tavsiyeleri

Acıbadem Hastanesin’den Dr.Naser Dadaşzade’ ın Gençlere Tavsiyeleri Gençler eleştiriye açık olmalı, merak duygusuna sahip olmalı, dünyayı yakından takip etmeli, çalıştıkları iş dünyasındaki entelektüel bilgi birikimlerini geliştirmelidir. İçerisinde bulunduğu vasatlığı değiştirmenin yolunun önce kendi vasatlığından kurtulmak olduğunu çok iyi bilmeli ve bunun için çok çalışmalıdırlar. İş dünyasının derneklerine üye olduklarında, fuarları sıkı takip ettiklerinde, kişisel gelişim […]

Acıbadem Hastanesin’den Dr.Naser Dadaşzade’ ın Gençlere Tavsiyeleri
Gençler eleştiriye açık olmalı, merak duygusuna sahip olmalı, dünyayı yakından takip etmeli, çalıştıkları iş dünyasındaki entelektüel bilgi birikimlerini geliştirmelidir. İçerisinde bulunduğu vasatlığı değiştirmenin yolunun önce kendi vasatlığından kurtulmak olduğunu çok iyi bilmeli ve bunun için çok çalışmalıdırlar.
İş dünyasının derneklerine üye olduklarında,
fuarları sıkı takip ettiklerinde, kişisel gelişim seminerlerine katıldıklarında,
her gün kişisel gelişim kitapları okuduklarında, başarılı iş adamlarının tecrübelerini anlatan kitapları okuduklarında kendilerine yakışır bilgiler bulacaklarına inanıyorum. Okuyarak ses tonunun, konuşma becerilerinin gelişeceğine; insanları okumaya ikna ederek daha iyi yol alınacağına inanıyorum. Bir yabancı dil gerekirse ikinci yabancı dil öğrenmenleri, ailelerine bağlı olmaları, tatilini aileleriyle birlikte geçirmeleri, aile bağlarının gelişmesine önem vermeleri gerektiğine inanıyorum. Sağlına, spora önem vermeleri ve etkinliklere çok fazla katılmaları gerektiğine inanıyorum. Ne kadar çevre kazanırsanız bakış açınız ve vizyonunuz o kadar gelişecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM